Epic Games Launcher "su-md-dl" hata çözümü

Radaloa

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Tıp Mühendisi
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır yaşadığım bir sorunun çözümüne kavuştum nihayet. Eğer aynı sorunu yaşayan veya ileride yaşayacak bir arkadaş olursa da yardımcı olması maksadıyla bu konuyu açtım. Sorun kısaca Launcher bir türlü açılmıyordu, bağlantı sorunu olduğunu söylüyordu.

C:\Users\Kullanıcı\AppData\Local\EpicGamesLauncher\Saved\Config\Windows yoluna Engine.ini adında bir dosya oluşturup içerisine;

Kod:
[Launcher]
Forcenonsslcdn=false.

yazmam ile düzeldi. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız bu şekilde düzeltebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır yaşadığım bir sorunun çözümüne kavuştum nihayet. Eğer aynı sorunu yaşayan veya ileride yaşayacak bir arkadaş olursa da yardımcı olması maksadıyla bu konuyu açtım. Sorun kısaca Launcher bir türlü açılmıyordu, bağlantı sorunu olduğunu söylüyordu.

C:\Users\Kullanıcı\AppData\Local\EpicGamesLauncher\Saved\Config\Windows yoluna Engine.ini adında bir dosya oluşturup içerisine;

Kod:
[Launcher]
Forcenonsslcdn=false.

yazmam ile düzeldi. Eğer siz de bu sorunu yaşıyorsanız bu şekilde düzeltebilirsiniz.

Yararlı.

Merhaba arkadaşlar,

Kod:
[Launcher]
Forcenonsslcdn=false.

Daha açık anlatabilir misin?

Merhaba arkadaşlar,

C:\Users\Kullanıcı\AppData\Local\EpicGamesLauncher\Saved\Config\Windows yoluna Engine. İni adında bir dosya oluşturup içerisine;

[Launcher]
Forcenonsslcdn = false.

Yazmam ile düzeldi. Eğer sizde bu sorunu yaşıyorsanız bu şekilde düzeltebilirsiniz.

Biraz anlaşılır şekilde açıklar mısın?

Geri
Yukarı