Çözüldü Epic Games Launcher sürekli açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Epic Games Launcher'a tıkladığımda sürekli açılıp kapanıyor. Sadece görev yöneticisinden kapatabiliyorum.

Çözüm
Epic Games üstünde sağ tık yapın daha sonra başka bir ekran kartı ile çalıştır gibi bir şey yazar orada entegre grafik kartını seçin.
Sorunun çözümü şu şekilde Epic Games klasörünü bulup Launcher klasörüne daha sonra Portal/Binaries/Win32 klasörüne girip orada "epicgameslauncher" dosyasına sağ tık özellikler deyip uyumluluk kısmında Windows 7'yi seçip aşağıdaki tiklerden de yönetici olarak çalıştırı seçiyoruz uygula diyoruz ve sorun çözülmüş oluyor. Sorun devam ederse bu ayarlardan sonra ek olarak NVIDIA 3D ayarlarından "epicgameslauncher" için entegre grafikte çalıştırı etkinleştirirseniz sorun tamamen çözülür.

Deneyeceğim.

Workaround for issues with Epic Games Launcher 11.0.0 Issues - Epic Games Destek ben bu linkte yazanları uyguladım sorunum düzeldi. (Not: Linkte hedef dosyaya bir yazı eklemeni istiyor " işaretinden sonra boşluk bırakman lazım .)

İnşallah olur başka çarem yok :(
zaten tüm oyunlarım gitti Epic'te 300 GB oyun dosyam vardı :((((((((

Burada anlatılanları yaparsanız düzelEcektir.

Konumu değiştiremiyorum, nasıl yapacağım?

Arkadaşlar aygıt yöneticisine girin görüntü bağdaştırıcılarından Intel UHD grafiği devre dışı bırakıp tekrar.

Öyle bir şey yok nasıl yapacagım lanet olası sorun bende de var.

Aygıt yöneticisine gir görüntü bağdaştırıcısından Intel grafik olanı devre dışı bırak öyle dene açılırsa Epic Games'i güncelle çık. Sonra Intel grafiği tekrar etkinleştir.

Kanka bende ekran kartı çıkmadı. Başka bir çözümü var mı?

Aygıt yöneticisine gir görüntü bağdaştırıcısından Intel grafik olanı devre dışı bırak öyle dene açılırsa Epic Games'i güncelle çık. Sonra Intel grafiği tekrar etkinleştir.
pc2ye format atmayın yine çözülmüyor ben denedim dediğimi yapın

1607764708852.png

Bunu nasıl değiştireceğim oradakş konum kısmını nasıl değiştireceğim arkadaşlar

Geri
Yukarı