Çözüldü Epic Games Launcher yüklenirken 2503 hata kodu veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emircan125

Decipat
Makaleler
1
Bilgisayarımda normalde 4 tane disk vardı. 2 SSD ve 2 HDD ama HDD'lerden birisi bozuldu ve içindeki dosyalar da gitti, içinde olan Epic Games Launcher'ı tekrar kurmak isteyince hata veriyor. Kaldırmak istediğimde ise fotoğrafta koyduğum gibi gösteriyor, nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_23.png
    Screenshot_23.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    5,7 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm
Kurulum dosyasina kisayol olusturacaksiniz ve özelliklere girdikten sonra hedef dizini kopyalayacaksiniz. CMD'yi yönetici olarak calistirip bu dizini buraya kopyalayip acacaksiniz. Böyle yaptiysaniz ve olmadiysa baska cözümlere bakariz.

Hocam birkaç konuya baktım, temp dosyasına tam izin ver yazmışlar. Denedim ama böyle diyor.

Çözdüm hocam, Windows 10'a geçip kurdum ve düzeldi.
Asagidaki cözümü uygulayin bakalim.

Asagidaki çözümü uygulayin bakalim.

Olmadı hocam doğru yaptım mı tam emin değilim ama.

Kurulum dosyasina kisayol olusturacaksiniz ve özelliklere girdikten sonra hedef dizini kopyalayacaksiniz. CMD'yi yönetici olarak calistirip bu dizini buraya kopyalayip acacaksiniz. Böyle yaptiysaniz ve olmadiysa baska cözümlere bakariz.

Hocam birkaç konuya baktım, temp dosyasına tam izin ver yazmışlar. Denedim ama böyle diyor.

Çözdüm hocam, Windows 10'a geçip kurdum ve düzeldi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_25.png
    Screenshot_25.png
    9,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı