Epic Games Linux'da çalışır mı?

selimguzey

Femtopat
Sorum açıklamadaki gibi olup, Epic Games üzerinden herhangi bir oyunu Windows kalitesinde oynayabilir miyim? Örneğin Epic Games'de Windows'da R9 290X ile 70 FPS alıyorum High ayarlarda, aynısını Linux'da çalıştırır mı?

%20 artış oldu bende.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gecikmenin daha az yaşandığını da unutmayın. Yani kapıdan geçen adamı vurma olasılığınız artıyor.
Edit: Lütfen bir daha konu dışı mesaj atmayın.

Ubuntu yerine kubuntu kurun. Ubuntu'da daha çok bug var.
Oha gerçekten bariz bir artış var. Ben R9 290 512Bit 4GB ekran kartı kullanıyorum benimki uygundur herhalde...

Oha gerçekten bariz bir artış var. Ben R9 290 512Bit 4 GB ekran kartı kullanıyorum benimki uygundur herhalde...

Evet uygun. Bir gamersanız Linux çoğu oyun olmadığı için sizi memnun etmez. Ben kurmuştum OS olarak gayet memnundum ama oyunlar az olduğu için kaldırdım.

Evet uygun. Bir gamersanız Linux çoğu oyun olmadığı için sizi memnun etmez. Ben kurmuştum OS olarak gayet memnundum ama oyunlar az olduğu için kaldırdım.
Açıkçası sadece Rocket Lig oynuyorum, CSGO'yu hileler psikolojimi bozduğu için aylardır oynamıyorum.
Mesajımı düzenledim ve Ubuntu başlangıç için güzel fakat buglu ve GNOME kullandığı için fazla RAM kullanan bir dağıtım. Mint ya da Kubuntu ile başlayabilirsiniz.
O zaman Gnome den vazgeçtim ve şuan kubuntu indiriyorum:
Ekran Alıntısı.PNG

İnşallah bozuk olmaz çünkü baya bi indirdim israf olmasın...
Bu arada Kubuntu'nun normal hali de çok güzel fakat Linux'un en güzel yanlarından birisi özelleştirilebilir olması. Örneğin macOS teması yapmak isterseniz ''How to make KDE Plasma look like macOS Big Sur'' şeklinde yazıp yapabilirsiniz ve gerçekten çok güzel oluyor.

@selimguzey, Lutris ile fazla bir deneyimim olmadı. @Dengesiz Kokarca'nın gönderilerinde bu siteyi paylaştığını görmüştüm ve kendisi Lutirs ile Epic Games oyunlarını oynayabildiğini belirtmişti.

Ubuntu'yu yükledikten sonra terminali açın:
Kod:
sudo add-apt-repository ppa:lutris-team/lutris
sudo apt update
sudo apt install lutris
Hepsini olmasa da evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı