Epic Games NBA 2K21 MyCareer kayıt edilmiyor

ModE

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten indirdiğim NBA2K21'de MyCareer modunda oluşturduğum karakter bir süre sonra siliniyor. 3 kez aynı karakteri açtım 3'ü de silindi. Harcadığım paralar da boşa gidiyor doğal olarak. Yabancılarda da yaşayanlar var fakat çözüm bulamadım ben. Bilen, yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

knk
arkadaşlar sorun kullanıcılarda klasörün ismi türkçe karakter içermemesi gerekiyor atığım video ile bu sorunu çözebilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Epic Games'ten indirdiğim NBA2K21'de MyCareer modunda oluşturduğum karakter bir süre sonra siliniyor. 3 kez aynı karakteri açtım 3'ü de silindi. Harcadığım paralar da boşa gidiyor doğal olarak. Yabancılarda da yaşayanlar var fakat çözüm bulamadım ben. Bilen, yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?

Hocam, gönderdiğiniz linke göre sorunu çözmeye çalıştım ancak nba2k21'in o three dots kısmında sync data now seçeneği yok. Bulut kayıt özelliği de açıktı öncesinden. Bununla ilgili bir bilginiz var mı?

Epic Games

For games that have Cloud Save enabled, you can restore the save data from your Epic Library.

1. Launch Epic Games
  2. Click on Library in the left-hand menu
  3. Click on the three dots under the game art
  4. Select Sync Data Now

Hiçbir şey denemedim kendiliğinden düzeldi bende. En son oluşturduğum kayıt dosyası hala duruyor. Ama hiç NBA oyununa girmedim MyPark oynadım hep.

Geri
Yukarı