Epic Games okuma 0'da kalıyor

Berat.Aydın

Hectopat
Merhabalar. Bugün Epic Games'den GTA 5 indiriyordum, oyun indi fakat doğrulamaya geçtiğinde okuma 0 gözüküyor. %42'de sabit kalıyor ve %42'ye kadar 194MB'da sabit okuyor, ondan sonra sıfırlanıyor. Kaç kere iptal edip yeniden denedim fakat işe yaramıyor. Çözümünü bilen var mı?

Zamanında bende indirirken problem yaşıyordum. Epic Games'in indirme işlemi çok sıkıntılı bir işlem. Sana tavsiyem indirme işlemi tamamlanana kadar bilgisayarını kapatma.

Merhabalar. Bugün Epic Games'den GTA 5 indiriyordum, oyun indi fakat doğrulamaya geçtiğinde okuma 0 gözüküyor. %42'de sabit kalıyor ve %42'ye kadar 194MB'da sabit okuyor, ondan sonra sıfırlanıyor. Kaç kere iptal edip yeniden denedim fakat işe yaramıyor. Çözümünü bilen var mı?

Sorunu çözdüm aynı sorunu yaşıyanlara açıklıyorum GTA 5 veya başka bir oyun böyle oluyorsa öncelikle Epic Games'i kapatın yüklemeyi iptal eder zaten sonra indirdiğiniz oyunun yedeğini alın sonra Epic Games'i tekrar açarak oyunu indirin GTA 5 için 1GB indirmek yeterdir diğer oyunları da bir o kadar indirin sonra Epic Games'i kapatın yine iptal edecek sonra aldığınız yedeği yeni indiriline kopyalayın taşımayın taşıma işe yaramıyor kopyalayın yapıştırın sonra Epic Games'e tekrar girip devam et deyin olacaktır bir de eğer kopyalarken bazı dosyaları atmazsa sıkıntı etmeyin doğruladıktan sonra eksikleri indiriyor çözüm budur teşekkürler.

Geri
Yukarı