Epic Games okuma hızı sabit 0 oluyor

Konsquent

Centipat
Daha fazla  
Adsız.png

Okuma hızı sabit 0 yazma hızım ise arada 0 oluyor (internet hızımı takmayın) normal midir bu durum?

Okuma yapmasını gerektirecek bir durum yok, şuanda oyunu indiriyorsun ve oyunun indirilme işlemi için yazma yapması yeterli. Oyun indirilme işlemi bittikten sonra okuma hızının arttığını göreceksin orası indirilen dosyaların bütünlüğünün doğrulandığı kısımdır.

Yazma hızının 0 olması da normal. Epic Games dosyayı direkt diske değil RAM'e indirir, RAM'de indirilen dosya bir boyuta ulaşınca diske yazar, bu arada oluşan hız farkından dolayı diskin yazma hızı kısa aralıklarla 0'a düşer, normaldir benim gördüğüm ben dahil herkeste oluyor bu.

Son düzenleme:
Okuma yapmasını gerektirecek bir durum yok, şu anda oyunu indiriyorsun ve oyunun indirilme işlemi için yazma yapması yeterli. Oyun indirilme işlemi bittikten sonra okuma hızının arttığını göreceksin orası indirilen dosyaların bütünlüğünün doğrulandığı kısımdır.

Yazma hızının 0 olması da normal. Epic Games dosyayı direkt diske değil RAM'e indirir, RAM'de indirilen dosya bir boyuta ulaşınca diske yazar, bu arada oluşan hız farkından dolayı diskin yazma hızı kısa aralıklarla 0'a düşer, normaldir benim gördüğüm ben dahil herkeste oluyor bu.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı