Epic Games oturum açma başarısız

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Epic Games'e bağlanamıyorum bu sorunla karşılaşan var mı? daha önce açılmış bir konudaki çözümü denedim fakat bu sefer de farklı bir hata veriyor. İki hatanın da resmini yükledim. Hayatımda gördüğüm en leş Launcher bir de Control vermişler oyunu Steam hesabıma almayı düşünüyordum, Epic kullanmaktan ciddi anlamda nefret ediyorum ya şu saçma sapan hatalar, Launcherın yavaşlığı ve kasmasından dolayı özellikle.
Adsız.png
Adsızs.png

Son düzenleme:
Epic Games'e bağlanamıyorum bu sorunla karşılaşan var mı? Daha önce açılmış bir konudaki çözümü denedim fakat bu sefer de farklı bir hata veriyor. İki hatanın da resmini yükledim. Hayatımda gördüğüm en leş Launcher bir de Control vermişler oyunu Steam hesabıma almayı düşünüyordum, Epic kullanmaktan ciddi anlamda nefret ediyorum ya şu saçma sapan hatalar ve Launcher'ın yavaşlığı ve kasmasından dolayı özellikle.Eki Görüntüle 1063747Eki Görüntüle 1063748

Çöktü.

Epic Games'e bağlanamıyorum bu sorunla karşılaşan var mı? daha önce açılmış bir konudaki çözümü denedim fakat bu sefer de farklı bir hata veriyor. İki hatanın da resmini yükledim. Hayatımda gördüğüm en leş Launcher bir de Control vermişler oyunu Steam hesabıma almayı düşünüyordum, Epic kullanmaktan ciddi anlamda nefret ediyorum ya şu saçma sapan hatalar ve Launcherın yavaşlığı ve kasmasından dolayı özellikle.Eki Görüntüle 1063747Eki Görüntüle 1063748
Sunucular çöktü hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı