Epic Games Epic Games oyun geri ödeme parası ne zaman ulaşır?

Rawexy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 30 Aralıkta 279 TL'lik Epic Games'den oyun alışverişi yapmıştım. Fakat kartımdan 382 TL çekmişti. Bunun üzerine bende oyunları iade edip geri ödeme siparişi oluşturdum. Oyunlar kütüphanemden gitti, geri ödeme için mail aldım vs. Fakat 30 Aralıktan beri bir geri dönüş veya para iadesi alamadım. Bu tahmini veya kesin olarak ne kadar sürüyor? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Merhaba, 30 Aralıkta 279 TL'lik Epic Games'den oyun alışverişi yapmıştım. Fakat kartımdan 382 TL çekmişti. Bunun üzerine bende oyunları iade edip geri ödeme siparişi oluşturdum. Oyunlar kütüphanemden gitti, geri ödeme için mail aldım vs. fakat 30 Aralıktan beri bir geri dönüş veya para iadesi alamadım. Bu tahmini veya kesin olarak ne kadar sürüyor? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Hocam fazla para farklı bir işlemle mi çekildi? Eğer banka kestiyse iade gelse bile fazla tutarı alamayabilirsiniz.

1-2 haftayı bulabiliyor
Şimdi ben bu oyunları fazla para aldığı için iade ettim fakat aynı oyunları başka bir sipariş üzerinden alırsam bir sıkıntı olmaz herhalde. Sonuçta 2 side farklı siparişler. İndirimler 5 Ocakta bitiyor bu yüzden acele etmem gerek.

Hocam fazla para farklı bir işlemle mi çekildi? Eğer banka kestiyse iade gelse bile fazla tutarı alamayabilirsiniz.
yok hocam direk tek çekim Epic Games Store posundan 382 tl. Forumlarda araştırdığımda bu tarz şeyleri sanal kartla satın alın diyorlardı. Sanırım bende öyle yapacağım.

Şimdi ben bu oyunları fazla para aldığı için iade ettim fakat aynı oyunları başka bir sipariş üzerinden alırsam bir sıkıntı olmaz herhalde. Sonuçta 2 side farklı siparişler. İndirimler 5 Ocakta bitiyor bu yüzden acele etmem gerek.

yok hocam direk tek çekim Epic Games Store posundan 382 tl. Forumlarda araştırdığımda bu tarz şeyleri sanal kartla satın alın diyorlardı. Sanırım bende öyle yapacağım.
Sorun Olmazdır

8-10 gün kadar sürebiliyor hocam
Arkadaşlar ben az önce birşey yaptım. Bu 382 tl çekilmiş hesapta kupon kullanıldı olarak gözüküyordu ve bende o hesaptaki e postayı başka bir hesaba taşıdım oyunları orada satın almak için ve şuan epostayı değiştiremiyorum. Bu para bana genede ulaşır mı? Sonuçta banka hesap no belli. Niye böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Faturada e posta önceki eposta yazıyor ben epostayı yeniledim herhalde birşey olmaz sonuçta benim iznim ile yenilendi.

Arkadaşlar ben az önce birşey yaptım. Bu 382 tl çekilmiş hesapta kupon kullanıldı olarak gözüküyordu ve bende o hesaptaki e postayı başka bir hesaba taşıdım oyunları orada satın almak için ve şuan epostayı değiştiremiyorum. Bu para bana genede ulaşır mı? Sonuçta banka hesap no belli. Niye böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Faturada e posta önceki eposta yazıyor ben epostayı yeniledim herhalde birşey olmaz sonuçta benim iznim ile yenilendi.
Olmaz hocam zaten Epicten çıkmıştır para bankada bekliyordur.

Geri
Yukarı