Epic Games oyun iadesi

ugursen

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar Epic Games'ten MB Bannerlord aldım daha sonra iade ettim fakat şöyle bir sorun var. Alırken karttan çekmedi gpay üzerinden aldı parayı daha sonrasında iade ederken xsolla diye bir yerden mesaj geldi.

Xsolla Customer Service
Hello,

After careful consideration we are informing you that your purchase is eligible for a refund. However, unfortunately, your original chosen payment method does not Support refunds, therefore we have credited the purchase to your balance.

The Full refund amount has been credited to your balance on the same site. You will be able to use this balance on the same account for future purchases on this platform. The balance will automatically apply to your Next purchase on the same site.
Please let us know if you have any issues redeeming your balance. Thank you.

Şimdi ben buradan parayı nasıl çekebilirim? Bir bilgisi deneyimi olan var mı? Varsa yardımcı olursa sevinirim, bir türlü bulamadım.

''Dikkatli bir şekilde değerlendirdikten sonra, satın alma işleminizin geri ödeme için uygun olduğunu size bildiririz. Ancak, ne yazık ki, seçilen orijinal ödeme yönteminiz geri ödemeleri desteklemez, bu nedenle satın alma işlemini bakiyenize yatırdık.

Tam geri ödeme tutarı, aynı sitedeki bakiyenize yatırılmıştır. Bu bakiyeyi, bu platformda ileride yapacağınız satın alımlar için aynı hesapta kullanabileceksiniz. Bakiye otomatik olarak aynı sitedeki Sonraki satın alımınız için geçerli olacaktır.
Bakiyenizi kullanan herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bize bildirin. Teşekkür ederim.''
Not: Üşendiğim için çeviriden yaptım.
Sanırım ya Epic hesabınıza yatırıldı yada alışveriş yaptığınız karta, kontrol edin.

Geri
Yukarı