Çözüldü Epic Games oyunu farklı diske taşıma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Riv0x

Decapat
Daha fazla  
SSD'ye yani C'ye yüklü bir Epic Games oyununu silmeden D'ye nasıl taşırım?
Normal taşıma olmuyor herhalde eskiden denemiştim oyunu görmedi.

Çözüm
Bu videoda nasıl yapılacağı gösteriliyor, GTA V yazdığına bakmayın her oyun için geçerli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda nasıl yapılacağı gösteriliyor, GTA V yazdığına bakmayın her oyun için geçerli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Oyunu normal olarak taşıyın ardından bu rehber ile oyunun dosyalarını doğrulayın.

Oyunu D’ye at sonra mesela Fortnite’ı. Sonra gidin Epic Games Launcher’e oradan Fortnite’yi seçip indirmeye başlayın. Galiba böyle ama. Ben böyle yapmıştım.

Bu video gibi yapıyorum beyler şuan taşınıyor olursa yazarım
Tamamdır oldu eyvallah ama SSD HDD farkı çok fark ediliyormuş yeni öğrendim

Son düzenleme:
Aynısını Uncharted için denedim ancak maalesef işe yaramadı,güncel olarak şu anda Epic Games'e indirilmiş bir oyunun yükleme yeri nasıl değişiyor ? İlla oyunu baştan mı indirmek zorundayız ?

Aynısını Uncharted için denedim ancak maalesef işe yaramadı, güncel olarak şu anda Epic Games'e indirilmiş bir oyunun yükleme yeri nasıl değişiyor? İlla oyunu baştan mı indirmek zorundayız?

Videodakinin aynısını birebir yapman lazım. İlk önce eski diskinde Epic Games dosyasının kurulu olduğu yerden Uncharted dosyasını al ve masaüstüne taşı. Ardından Epic Games İstemcisi'ni başlat ve Uncharted'ı yeni diskinde indirmeye başla ama başlattığın gibi indirmeyi durdurman lazım. Yeni diskine indireceğin zaman diskte Epic Games adında bir klasör oluşturup Uncharted'ı onun içine kurarsan daha iyi olur. İndirmeyi durduktan sonra Epic Games İstemcisi'ni kapat ve eski diskinden masaüstüne taşıdığın Uncharted dosyasının içindeki ".egstore" adlı dosya dışındaki bütün dosyaları yeni diskindeki Uncharted dosyasının içine taşı. Son olarak da Epic Games İstemcisi'ni aç ve indirmeyi doğrulamasını sağla.

Yeni konular

Geri
Yukarı