Epic Games PC Building Simulator geçici olarak mı verildi?

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Tam nasıl anlatacağım bilemedim ama burada 7 14 Ekim arası ücretsiz diyor, oyun bizde mi kalacak 1 hafta deneme süresi mi olacak?

Screenshot_20211001-164045_Chrome.jpg

Hayır, Epic Games bu bedava oyunları sonsuza kadar veriyor. Daha önce GTA ve Watch Dogs 2 gibi bütçeli ve büyük oyunları da verdiler.

Temelli sende kalacak, fakat 7-14 ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak edinebileceksin. Eğer bu tarih aralığında almazsan ücretli olarak satın almak durumunda kalacaksın. Umarım yeterince açık olmuştur. :)

Kalıcı olarak veriyor diye biliyorum. 7-14 Ekim arası ücretsiz dağıtıyor sonra yeniden paralı olacak demek istemiş yani her dağıttığı oyun gibi kalıyor herhalde bizde.

@Mehmet Akif T 1 hafta boyunca ücretsiz şekilde alınabiliyor. Hesaba 1 kez eklediğin zaman kalıcı olarak senin oluyor.

Hayır, hep sende kalacak. Orda yazan şey alma tarihi. Hep öyle oluyordu bu da öyledir.

Temelli sende kalacak, fakat 7-14 ekim tarihleri arasında ücretsiz olarak edinebileceksin. Eğer bu tarih aralığında almazsan ücretli olarak satın almak durumunda kalacaksın. Umarım yeterince açık olmuştur. :)
TEŞEKKÜRLER EPİC GAMES!(Ayrıca cevaplarınız için size de teşekkürler.)En çok denemek istediğim oyunlardan biridir bu oyun.
Bizde kalacak gibi anladım ben.

Hayır, Epic Games bu bedava oyunları sonsuza kadar veriyor. Daha önce GTA ve Watch Dogs 2 gibi bütçeli ve büyük oyunları da verdiler.

Kalıcı olarak veriyor diye biliyorum. 7-14 Ekim arası ücretsiz dağıtıyor sonra yeniden paralı olacak demek istemiş yani her dağıttığı oyun gibi kalıyor herhalde bizde.

Geri
Yukarı