Epic Games PC Building Simulator Türkçe yama

Efenim denedim denedim olmadı. Var mıdır başka öneriniz?

Kanka tabii ki mevcut öncelikle oyunun kapalı olduğundan emin ol ondan sonra Epic Games Launcher gir sağ altta ayarlar var. Ayarlara girdikten sonra en aşağıya geliyorsun orada PC Building Simulator yazan bir kutucuk vardır onun üstüne basıyorsun orada ek komut satırı değişkenleri kutucuğunu aktif ediyorsun orada komut yazabilmen için bir yer açılıyor oraya -language = trk bunu yazıyorsun hiçbir şekilde boşluk olmaması gerek sonra Epic Games Launcher'i kapatıp oyununa giriyorsun ve oyun artık Türkçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
@DarkRight yahu cidden inandın mı adamın yazdığı şeye? Oyunun Türkçe desteği bile yok, yani söylediği yöntemin işe yaraması imkansız.

Bak yukarıya Türkçe yama linki bıraktım, piyasadaki tek yama o şu an. Deneyip denememek sana kalmış, zaten oyunun öyle ağır bir ingilizcesi yok.

Ben denedim oyunum bozuldu silip bir daha yüklemek zorunda kaldım?
Kanka tabii ki mevcut öncelikle oyunun kapalı olduğundan emin ol ondan sonra Epic Games Launcher gir sağ altta ayarlar var. Ayarlara girdikten sonra en aşağıya geliyorsun orada PC Building Simulator yazan bir kutucuk vardır onun üstüne basıyorsun orada ek komut satırı değişkenleri kutucuğunu aktif ediyorsun orada komut yazabilmen için bir yer açılıyor oraya -language = trk bunu yazıyorsun hiçbir şekilde boşluk olmaması gerek sonra Epic Games Launcher'i kapatıp oyununa giriyorsun ve oyun artık Türkçe.

Dediklerini yaptım ama olmadı.

Son düzenleme:
Türkçe yama arayan arkadaşlar için şöyle bir video hazırladım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube linki vermek forum kurallarınca yasak mıdır bilmiyorum lakin sizlere yardımcı olabileceğini düşündüm.

Geri
Yukarı