Epic Games Rage 2 Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

aggressive

Hectopat
Bugün ücretsiz verilen Rage 2 oyununu temin ettim ve yükledim fakat görev yöneticisinde çalışıyor gözükmesine rağmen oyun açılmıyor. Sebebi ve varsa çözümü nedir?

Dosyayi Virüs olarak kabul ediyor virüs programını kapatsak crome izin vermiyor kardsm.
Defenderi kapattıktan sonra tekrar indirebilirsin. İndirip rage 2 klasörüne atınca oyun açılıyor. Fakat defenderi geri açınca attığımız dosyaları defender geri siliyor ve başka zaman oyunu açacağımız zaman rage2 dll bulunamadı diyor. Bu yüzden de her girmeden önce defenderi kapatıp dosyaları tekrar atmamız gerekiyor.

Oyunun özelliklerine girin ve uyumluluk kısmından Windows 98/ Windows'me seçeneğini etkinleştirin.
Vista ve sonrası var hocam, bahsettiğiniz seçenek yok.
Oyunun açılmamasının sebebi çift çekirdekli işlemci olması. Vereceğim linktekileri rage 2 klasörüne atarsanız sorun düzelecektir.
bu arkadaşın dediği dosyaları atınca çözülüyor arkadaşlar, Chrome'a kabul ettirmek için de İndir'e bastıktan sonra Chrome'un indirilenler sekmesine gidin orda dosyayı sakla tarzı bir şey var ona basın çözülüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı