Epic Games Rainbow Six Siege iade

veysel.requ

Kilopat
Yer
Adana
Arkadaşlar 2 gün önce Epic Games üzerinden "Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Gold Edition" satın aldım. Oynama saatim 1 saat 17 dakika fakat iade et butonu görünmüyor.
Bunun nedeni nedir bilgisi olan var mı acaba "Standart Edition" olmadığı için iade edilemiyor olabilir mi?
Screenshot_1.png

Site içerisinden "Bize Ulaş" butonu ile birlikte yardım talebi oluşturabilirsiniz.
Herhangi bir sorun veya bilinmedik bir durum yoksa, iadenizi gerçekleştireceklerdir.

Oyunun sürümleriyle alakalı bir sorun var ise bilemiyorum.

Eğer Steam'deki gibiyse 1 saati geçtiğin için kabul etmiyor olabilir. Daha önce de bir arkadaşımın başına Epic Games' te gelmişti - oyunu indirmedi bile - mail atarak çözdü. Para biraz geç iade ediliyor ama.

Arkadaşlar 2 gün önce Epic Games üzerinden "Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Gold Edition" satın aldım. Oynama saatim 1 saat 17 dakika fakat iade et butonu görünmüyor.
Bunun nedeni nedir bilgisi olan var mı acaba "Standart Edition" olmadığı için iade edilemiyor olabilir mi?Eki Görüntüle 576391
Aynı sorunu bende yaşadım... Epic Games e Sipariş ID niz ile iade talep ediyorum diye mesaj atarsanız ( İngilizce atarsanız daha çabuk geri dönüş yapıyorlar ) sorun çözülür.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı