Çözüldü Epic Games Rainbow Six Siege Uplay bağlama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

RSTUDIOS

Kilopat
Daha fazla  
İyi güzel uygun bir fiyata oyunu aldım. Oyunu indirip girmeye çalıştıktan sonra bu beni Uplay uygulamasına yönlendiriyor. Benim Uplay hesabım olmasına rağmen resimde gördüğünüz ekran karşıma çıkıyor ve ne ismi yazarsam yazayım kabul etmiyor. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,8 KB · Görüntüleme: 235
Çözüm

Bu sekmelerden giris yapmayi deneyin.

Eki Görüntüle 628438

Hesap bilgilerine ulaşabilirseniz. Oradan kullanici adi ve hesap adlarina giriş yapabilirsiniz. Degistirebilirsiniz.

Ya şimdi şöyle bir şey var ben zamanında bu oyunu Steam'dan aldım ama ama iade ettim bu benim envanterda hala duruyor ama ben bunu indiremiyorum Steam atıyor ve orada da bende yok biraz u play buga soktum galiba.

Eki Görüntüle 628438

Hesap bilgilerine ulaşabilirseniz. Oradan kullanici adi ve hesap adlarina giriş yapabilirsiniz. Degistirebilirsiniz.

Galiba sorunu çözdüm ben Uplay hesabı olarak yanlışı bağlamışım ve kullandığım hesapla girmeyi deniyormuşum :D bu yüzden isim kabul etmiyormuş.
Girince yazacağım :)

Eki Görüntüle 628438

Girebildim böyle bir durumda yardımların için sağ ol :)
Yani benim kendi kullandığım bir kullanıcı adım var o bile kabul olmuyor kim alabilir ki :/ rstygc ve rstmrt
Evet orada bir sikinti var belli, web sayfasindan yapmayi deneyebilir misin?
sitesinden deneniyorsa deneyim
Evet orada bir sikinti var belli, web sayfasindan yapmayi deneyebilir misin?

Web sitesinden yapılabiliyor mu ki

Eki Görüntüle 628438

Ya şimdi şöyle bir şey var ben zamanında bu oyunu Steam'dan aldım ama ama iade ettim bu benim envanterda hala duruyor ama ben bunu indiremiyorum Steam atıyor ve orada da bende yok biraz u play buga soktum galiba.

Eki Görüntüle 628438

Galiba sorunu çözdüm ben Uplay hesabı olarak yanlışı bağlamışım ve kullandığım hesapla girmeyi deniyormuşum :D bu yüzden isim kabul etmiyormuş.
Girince yazacağım :)

Eki Görüntüle 628438

Girebildim böyle bir durumda yardımların için sağ ol :)

Çözüm

Geri
Yukarı