Epic Games RDR2 başka bilgisayara aktarma

ulubeyyb

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorum basit, mesela Epic Games'de RDR 2 oyunu yüklü ve kendisi 150 GB falan. Bunu tekrar indirmek neredeyse işkence.

Bunun kolay bir yolu yok mu hiç uğraşmadan direkt yeni bilgisayarıma atabileyim?

Bu bilgisayarımda 1 TB HDD var, yeni bilgisayarımda 1 TB SSD olacak nasıl yapabilirim bu işi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
"Başka bir bilgisayardan aldık, yedekledik." diyor, nasıl yapacağım ben bu işlemi kusura bakmayın bilgisiz kör cahil gibiyim.

Videoda anlatıyor. Dosyaları kopyala, sonra diğer Epic Games hesabında oyunu indirmeye basıp 3 saniye sonra durdur, dosyaları oraya at.

Hayır orasını anladım, şimdi ben bunu yedekliyorum ama bunu başka bir hesabımda kullanmayacağım ki başka bilgisayarda kullanacağım. Video da diyor ki biz yedekleme işlemini yaptık, şimdi size geri yükleme işlemini göstereceğim diyor. Ben zaten geri yüklemeyi öğrendim. Şimdi yedeklemeyi öğrenmem lazım. Bu biligsayarda yedekliyip, öbür bilgisayarda almam lazım. Bunu nasıl yapacağım işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı