Epic Games RDR2 verir mi?

684117

Picopat
Arkadaşlar Epic yeni yıl için RDR2 verir mi(!)? Şaka bir yana neredeyse olmasının imkanı yok biliyorum ama tahminleri son kez alayım. RDR2 aldım ama ücretsiz falan verirse çok üzülürüm giden 270TL'ye. 2 saati geçmeden iade ederim geri :D.

Arkadaşlar Epic yeni yıl için RDR2 verir mi(!)? Şaka bir yana neredeyse olmasının imkanı yok biliyorum ama tahminleri son kez alayım. RDR2 aldım ama ücretsiz falan verirse çok üzülürüm giden 270TL'ye. 2 saati geçmeden iade ederim geri :D.
Siz aldıktan sonra oyun bedava olursa, verdiğiniz parayı geri veriyor oyun bedava olduğu için.

Dediğin gibi imkanı yok, iade etmene luzum yok.

İşte normalde inanmam ama GTA 5 olayından sonra her şeyin mümkünatı var gibi gözüküyor. O kadar zarar ettiler, koskoca Launcher çöktü yoğunlukta.

Siz aldıktan sonra oyun bedava olursa, verdiğiniz parayı geri veriyor oyun bedava olduğu için.
Cidden mi? Bilmiyordum. 2 saati geçerse de iade ediyor mu?

İndirim olursa aradaki farkı veriyor diye biliyorum. Bedava oyunda geçerli olduğunu kim söyledi ki?

İşte normalde inanmam ama GTA 5 olayından sonra her şeyin mümkünatı var gibi gözüküyor. O kadar zarar ettiler, koskoca Launcher çöktü yoğunlukta.

Cidden mi? Bilmiyordum. 2 saati geçerse de iade ediyor mu?
Geçenlerde konusu açılmıştı orda görmüştüm bir kullanıcıya parası iade edilmiş olarak gösteriyordu.

Şimdi 2 saati geçmeye korkuyorum beleş verirse diye :D. Olmayacak biliyorum ama ben çok şanssız bir adamım. Aldığım gün 2 saati geçtiğim dakika verirler oyunu beleş.

Yeni konular

Geri
Yukarı