Epic Games RDR2 verir mi?

Arkadaşlar Epic yeni yıl için RDR2 verir mi(!)? Şaka bir yana neredeyse olmasının imkanı yok biliyorum ama tahminleri son kez alayım. RDR2 aldım ama ücretsiz falan verirse çok üzülürüm giden 270TL'ye. 2 saati geçmeden iade ederim geri :D.

Bence vermez, vermesini gerektirecek bir durum yok. Alıcısı çok olan bir oyun, ve halihazırda iyi bir indirim yapmış durumda zaten, daha ne yapsınlar.

Bence vermez, vermesini gerektirecek bir durum yok. Alıcısı çok olan bir oyun, ve halihazırda iyi bir indirim yapmış durumda zaten daha ne yapsınlar.

GTA 5 hala alıcısı olan bir oyun olmasına rağmen 2 3 sene önce verdiler. Asıl korkutan olay bu. GTA 5 hiç beleş dağıtılmasaydı bu konuyu açmamış olacaktım yüksek ihtimalle.

253 diye hatırlıyorum. Daha yeni aldım.
Pardon ben yanında Frostpunk DLC'si de almıştım. Öyle 269 oluyor.

GTA 5 hala alıcısı olan bir oyun olmasına rağmen 2 3 sene önce verdiler. Asıl korkutan olay bu. GTA 5 hiç beleş dağıtılmasaydı bu konuyu açmamış olacaktım yüksek ihtimalle.

Yani başka kaç örnek var GTA gibi bilmiyorum ama ben ihtimali çok düşük görüyorum (imkansız derecesinde)

Bu her gün bir oyun kampanyasında en yüksek vereceği oyunun AC serisinden bir oyun olacağını düşünüyorum, ayrıca Far Cry'lardan birini belki verir, belki Desperados III falan verebilir. Onun dışında genel olarak fiyatı yüksek görünen ama aslında o kadar da ilgi çekmemiş oyunlardan vereceğini tahmin ediyorum bugünkü oyun gibi mesela.

Yani başka kaç örnek var GTA gibi bilmiyorum ama ben ihtimali çok düşük görüyorum (imkansız derecesinde)

Bu her gün bir oyun kampanyasında en yüksek vereceği oyunun AC serisinden bir oyun olacağını düşünüyorum, ayrıca Far Cry'lardan birini belki verir, belki desperados III falan verebilir. Onun dışında genel olarak fiyatı yüksek görünen ama aslında o kadar da ilgi çekmemiş oyunlardan vereceğini tahmin ediyorum bugünkü oyun gibi mesela.

Bugünkü oyun gibi verirse açmam bile Launcher'i. O neydi öyle bir de 500 TL fiyat biçmişler aman Allah'ım.

Geri
Yukarı