Epic Games RDR2'yi Ultimate editon'a yükseltme

Safakinc

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Oyunun standart paketine sahibim. Ultimate Edition paketine sahip olmak için oyunu silmek tekrar satın almak istemiyorum. Ücret ödeyerek sürüm yükseltme söz konusu mu? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bildiğim kadarı ile zaten oyun sende olduğu için sadece arada ki Ultimate farkını çekmesi lazım. Örneğin ben Civ6'ya sahiptim geçen Platinium paketini aldım benden oyun için tekrar ücret almadı. Yani hiç oyuna sahip olmadığında ki Platinium paket fiyatı ile oyuna sahip olduğunda ki fiyat farklıydı.

Verdigi içerikler Online için Gold Single için 1-2 tane soygun görevi aradaki fiyat için degmez derim direk Gold alıp Online oynayın derim.

Bildiğim kadarı ile zaten oyun sende olduğu için sadece arada ki Ultimate farkını çekmesi lazım. Örneğin ben Civ6'ya sahiptim geçen Platinium paketini aldım benden oyun için tekrar ücret almadı. Yani hiç oyuna sahip olmadığında ki Platinium paket fiyatı ile oyuna sahip olduğunda ki fiyat farklıydı.
Almak istediğimde mevcut değil olarak beliriyor malesef çözemedim sorunu.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 52
Verdigi içerikler Online için Gold Single için 1-2 tane soygun görevi aradaki fiyat için degmez derim direk Gold alıp Online oynayın derim.
Yükseltme yapamıyorum. Gold sürüm mevcut değil zaten.
Arkadaşlar çözüm sunabilecek cevaplar veriniz. Değip değmeyeceği hakkında fikir sormuyorum. Lütfen..

Yeni konular

Geri
Yukarı