Epic Games Red Dead Redemption 2 Verir Mi?

Yanlış bilmiyorsam bunu platform dağıttığı için işin maddi yönü Epic Games'i ilgilendirir. Rockstar ile alakası yok durumun. Sonuç olarak para birinin cebinden çıkıyor, birinin cebine giriyor. Epic Games'in piyasada yer edinmek için agresif politikaları, bana göre her şey mümkün.

Selam arkadaşlar. Instagram'da okuduğum bir bilgiye göre Red Dead Redemption temmuz ayında Epic Games'te ücretsiz olabilirmiş. GTA 5'ten sonra buna fazlasıyla inanmış durumdayım. Çok heyecanlıyım. Sizce Epic Games böyle bir bombayı patlatır mı?
7 sene sonra onu da verir 😀

Yakın zamanda vereceğini hiç sanmıyorum.

Selam arkadaşlar. Instagram'da okuduğum bir bilgiye göre Red Dead Redemption temmuz ayında Epic Games'te ücretsiz olabilirmiş. GTA 5'ten sonra buna fazlasıyla inanmış durumdayım. Çok heyecanlıyım. Sizce Epic Games böyle bir bombayı patlatır mı?

Yakın gelecekte olmasına imkansız gözüyle bakıyorum :/

Peki diyelim ki önümüzdeki ay RDR2’yi ücretsiz verdi, Steam’e yetişme şansı var mı sizce?
Steam'e hakaret olur bu cevap. Steam'de (Hentai oyunları hariç) yüzlerce oyun var, Epic'te ne var? 50 oyun bile yok marketlerinde. Şirketlere para verip ucuza oyun satıyorlar.

Peki diyelim ki önümüzdeki ay RDR2’yi ücretsiz verdi, Steam’e yetişme şansı var mı sizce?
Hayır. Steam'e yetişmek için Launcher sıfatını hak eden bir Launcher'a ihtiyacı var. O olsa bile Steam'deki gruplar, pazar, incelemeler vb. şeyler Steam'i popülerlik olarak önde tutmaya devam edecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı