Epic Games Rezilliği

Ucuz oyunun indirme hızı yavan olur. Bedava ise eziyet olur.

Künefe ve baklava izdihamından sonra bu millete bedava bir şey verilmemesi lazımdı. Bedava japon infaz etkinliği görseler harakiri yapıp ölecekler. Bedava diye sonuçta para vermiyorsun.

Ben GTA 5, CV ve 2 Borderlands oyununu sorunsuz yavaşlamadan ilk gün indirdim?
Herkesin sorun yaşamasını beklemiyorum zaten. Benim gibi sorun yaşayan insan sayısı çok olduğu için laf ediyorum. Daha adam gibi Launcherini bile yapamadan sırf rekabet olsun diye bedava oyun dağıtırsan olacağı bu. İsyanım indirme hızına değil bu arada isterse 20kb/s olsun onu anladım çok yoğun herkes indiriyor bedava ne de olsa. Fakat sıfırdan indirsem 37GB dosya indireceği oyunu bir sabah kalktığımda 47GB indirme başlatınca afalladım bu normal bir şey değil çünkü.

Bu gibi sorunlar veya farklı problemler diğer oyun platformlarında yaşandı zaten, mühim olan Epic Games şu anda çok ön planda ve yoğun kullanımdan dolayı sistemsel arızalar hatalar yaşanabiliyor.

Epic Games yazılım kısmını bir türlü çözemedi. Arayüzünde kasmalar mı dersin, inen oyunu tekrar indirme mi dersin, oyunu bir şekilde fazla indirmek mi dersin hepsi var. Yazılım kısmında Steam bin basar fakat fiyat konusunda daha iyi Epic.
Fiyatına lafım yok çok iyi iş çıkarıyorlar hiç bir şekilde o yönüne laf edemem ama daha basit basit sorunları çözemeden böyle işlere girişmeleri yani ne bileyim. Çok amatörce geliyor bana.

Geri
Yukarı