Epic Games sepet önerisi

No rest for the wicked fiyatının değişe bileceğini sanmıyorum Stalker fiyatı değişme ihtimali yüksek . RimWorld benim tarzım değil o yüzden yorum yapmayacağım.
No rest for the wicked erken erisimden cikinca fiyat artisi yasayacakmis stalker gamepassde var diye kafam karisti rimworld de cok iyi zamaninda alip iade etmistim sevdigim halde

Stalker 2 epeydir istek listemde ve fiyatı da gayet makul. Çıkışına daha var fakat alıp almamak konusunda çok kararsızım. Zamlardan sonra ön sipariş oyunların fiyatı da zam yer mi diye düşünüyorum. Normalde 350 lira için 1 dakika bile düşünmem ama, artık hep sorunlu çıkış yapan oyunlardan bıktığım için çıkınca alırım demiştim.

Aynı sorun bende de var hocam Ultimate'i alıp almamak arasında kararsızım.

Steam fiyatı'da eskiden böyleydi 600TL almıştım dolara geçmeseydi yine bu garip fiyattan satılacaktı bende anlamış değilim.

Hocam oyun çıkana kadar istediğiniz zaman iade edebiliyor musunuz?

Stalker 2 dün aldım 345 TL'ye kaçırmayın. Game Pass'e gelecek ama uzun süreler oynanabilen bir oyun o yüzden 3 yıllık falan almadıysanız oyunu satın almanızı öneririm.

Stalker 2 dün aldım 345 TL'ye kaçırmayın. Game Pass'e gelecek ama uzun süreler oynanabilen bir oyun o yüzden 3 yıllık falan almadıysanız oyunu satın almanızı öneririm.

Ben şimdi Paycell kart ile Ultimate Edition aldım hocam. 100TL cashback + 30TL Epic Games bakiyesi ile 470TL'ye gelmiş oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı