Epic Games sepetim nasıl?

O halde God of War almamanızı tavsiye ederim. Hem bayağı eski hem de hakettiğinden pahalıya satılıyor.

Çok abartmışsınız sizde şu anki oyun fiyatlarında kesinlikle 300 TL eder oyun AAA oyun zaten en ucuz 300 TL bandında şu an.

Çok oyun deneyimledim GoW kadar abartılan oyun görmedim. Arkadaşlar elbette kötü oyun demek oyunun hakkını yemek olur ama tanrısal seviyelerde tutmamak lazım, daha ucuza GoW'dan çok daha iyi bir oyun olan RDR2 var üstünede ekstra oyun koyarsın.
Ya aynı kategoride bile değiller ne bu her gow konusuna rdr2 övme sevdanız. Şu an piyasada GoW gibi vuruş hissi ve kombat sistemi veren 3-5 oyun bile yok. Kendi türünün çok sağlam bir örneği, 300 TL’ye de gayet değer.

Çok oyun deneyimledim GoW kadar abartılan oyun görmedim. Arkadaşlar elbette kötü oyun demek oyunun hakkını yemek olur ama tanrısal seviyelerde tutmamak lazım, daha ucuza GoW'dan çok daha iyi bir oyun olan RDR2 var üstünede ekstra oyun koyarsın.

Fiyatı acayip yüksek kesinlikle hak etmez o fiyatı, zaten önceki oyunun üstüne koyduğu pek bir şey yok.

Hocam herhalde GoW'u kötülemek için para falan aldınız nedir bu GoW düşmanlığı 300 TL'ye AAA oyun bulmuş adam hem Türkçe alt yazısı var hem grafiklşeri güzel hem aksiyonu güzel ayrıca GOTY'de aldı 300 TL'ye indie oyunlar satılıyor şimdi.

Fiyatı acayip yüksek kesinlikle hak etmez o fiyatı, zaten önceki oyunun üstüne koyduğu pek bir şey yok.
Üstüne koyduğu bir şey yok? 2018 gowun önceki oyunlarla uzaktan yakından alakası yok tertemiz bir reboot. Oyun hakkında bilginiz yoksa bilgi kirliliği oluşturmayın.

Ya aynı kategoride bile değiller ne bu her GoW konusuna RDR2 övme sevdanız. Şu an piyasada GoW gibi vuruş hissi ve kombat sistemi veren 3-5 oyun bile yok. Kendi türünün çok sağlam bir örneği, 300 TL'ye de gayet değer.

Ben fiyat kıyaslıyorum. 160 lira civarında RDR 2 dururken 300 lira God of War gibi bir oyuna verilmesi ne kadar mantıklı?

Üstüne koyduğu bir şey yok? 2018 GoW'un önceki oyunlarla uzaktan yakından alakası yok tertemiz bir reboot. Oyun hakkında bilginiz yoksa bilgi kirliliği oluşturmayın.

Ghostrunner 2'den söz ediyordum.

Rdr2’nin ucuz olması gow’un bu fiyatlarda 300 TL’ye değeceği gerçeğini değiştirmiyor. 160 TL anormal ucuz bir fiyat zaten.

Ben fiyat kıyaslıyorum. 160 lira civarında RDR 2 dururken 300 lira God of War gibi bir oyuna verilmesi ne kadar mantıklı?

Ya hocam cidden para aldınız herhalde GoW'u kötülemek için oyuna eski desen eski değil kombatı kötü desen kötü değil hikayesi kötü desen kötü değil türkçesi yok desen orijinal türkçeside var pahalı desen hiç değil 300 TL şu an oyun piyasasında çerez parası 60 metaciritic e zor çıkan indie oyunlar bile bu fiyata çıkıyor. Şu an PC'de oynanabilen top 5 AAA oyundan biri olabilir çok abartıyorsnuz ve çok duygusal yaklaşıyorsunuz herhalde cebinizdeki son parayla GoW alıp 10 gün boyunca yemek yiyemediniz gibi bir kin var.

Ghostrunner 2'den söz ediyordum.

Lan zaten adama RDR 2 alma demiyoruz ki adamın bütçeside var 2siide alsın 160 inanılmaz ucuz bir fiyat ama 300 TL'de şu an inanılmaz ucuz bir fiyat.

Büyük ihtimal RDR fanısınız GOTY'de GoW aldı diye yıllardır gowa sinirlisiniz yoksa daha önce hiç bu kadar GoW kötüleyen görmedim hem de 300 TL şu an 2kg tavuk parası 1kg kıyma bile alınmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı