Epic Games sepetim nasıl?

RDR2'nin ucuz olması GoW'un bu fiyatlarda 300 TL'ye değeceği gerçeğini değiştirmiyor. 160 TL anormal ucuz bir fiyat zaten.

Hocam şahsi görüşümü söylüyorum, bana göre GoW için 300 lira verilmesi mantıksız geliyor, ben aldığımda kuponla falan 160'a veya daha ucuza almıştım o zaman fiyat iyi geliyordu, artık 300 GoW için çok geliyor ya da artık çocuk geçindirmekten ben fiyat algımı yitirdim :D

Hocam şahsi görüşümü söylüyorum, bana göre GoW için 300 lira verilmesi mantıksız geliyor, ben aldığımda kuponla falan 160'a veya daha ucuza almıştım o zaman fiyat iyi geliyordu, artık 300 GoW için çok geliyor ya da artık çocuk geçindirmekten ben fiyat algımı yitirdim :D

Türkiye standartlarına göre 300TL bir oyun için bedava.

Hocam 300 TL'ye RDR dışında alınacak başka oyun var mı bir söylesenize 10 dolara AAA oyun satıyor adamlar hala pahalı diyorsunuz.

PS savunucuları boşa beğenmedim spamlamasın God Of War o fiyatı hak etmiyor. RDR 2 yi 250 ye aldığımız yerde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS savunucuları boşa beğenmedim spamlamasın God of War o fiyatı hak etmiyor. RDR 2'yi 250'ye aldığımız yerde.

RDR2'yi kötüleyenmi oldu olm cebinizde para yoksa burada 100 tllin lafını yapmayında crack oynayın 250 TL RDR için çok ucuz zaten yıllardır bu forumda RDR almayanı bir dövmediğimiz kaldı. Ama siz gelmiş burada Steam ve EA dolara geçmişken yeni çıkan indieler 400 TL iken 300 TL'ye GoW pahalı diyorsunuz.

He verilir mi 300 lira verilir orası ayrı.

RDR2 almayan zaten artık AAA oyun oynuyorum demesin.

RDR2'yi kötüleyenmi oldu olm cebinizde para yoksa burada 100 tllin lafını yapmayında crack oynayın 250 TL RDR için çok ucuz zaten yıllardır bu forumda RDR almayanı bir dövmediğimiz kaldı. Ama siz gelmiş burada Steam ve EA dolara geçmişken yeni çıkan indieler 400 TL iken 300 TL'ye GoW pahalı diyorsunuz.
Mesajımın neresinde fiyatı pahalı demişim?

Ya hocam cidden para aldınız herhalde GoW'u kötülemek için oyuna eski desen eski değil kombatı kötü desen kötü değil hikayesi kötü desen kötü değil türkçesi yok desen orijinal türkçeside var pahalı desen hiç değil 300 TL şu an oyun piyasasında çerez parası 60 metaciritic e zor çıkan indie oyunlar bile bu fiyata çıkıyor. Şu an PC'de oynanabilen top 5 AAA oyundan biri olabilir çok abartıyorsnuz ve çok duygusal yaklaşıyorsunuz herhalde cebinizdeki son parayla GoW alıp 10 gün boyunca yemek yiyemediniz gibi bir kin var.

Lan zaten adama RDR 2 alma demiyoruz ki adamın bütçeside var 2siide alsın 160 inanılmaz ucuz bir fiyat ama 300 TL'de şu an inanılmaz ucuz bir fiyat.

Büyük ihtimal RDR fanısınız GOTY'de GoW aldı diye yıllardır gowa sinirlisiniz yoksa daha önce hiç bu kadar GoW kötüleyen görmedim hem de 300 TL şu an 2kg tavuk parası 1kg kıyma bile alınmıyor.

Aslına bakarsan hayır ödülden dolayı ne diye sinirleneyim ki? Hatta 2022 ödüllerini GoW ragnarok kazansın istiyordum. Ben GoW'un ilk oyununu demo olarak görüyorum, ragnaroktan önce bir mekanikleri ısıtalım olarak görüyorum, duygusuz buluyorum, hikaye işleyişi harika, kombatıda harika kötü demedim zaten, bana kalırsa 300 vermek mantıksız, ragnarok almayı ya da RDR almayı tercih ederim, elden ringde 120 saatim var ve daha fazla sevsemde GoW bana göre daha çok hak etmişti, öncekindede RDR hak etmişti ama bundan dolayı oyuna kin beslemem için sebep yok.

Mesajımın neresinde fiyatı pahalı demişim?

Fiyatı hak etmiyor demişsiniz aynı yola çıkıyor dediğiniz.

Aslına bakarsan hayır ödülden dolayı ne diye sinirleneyim ki? Hatta 2022 ödüllerini GoW ragnarok kazansın istiyordum. Ben GoW'un ilk oyununu demo olarak görüyorum, ragnaroktan önce bir mekanikleri ısıtalım olarak görüyorum, duygusuz buluyorum, hikaye işleyişi harika, kombatıda harika kötü demedim zaten, bana kalırsa 300 vermek mantıksız, ragnarok almayı ya da RDR almayı tercih ederim, elden ringde 120 saatim var ve daha fazla sevsemde GoW bana göre daha çok hak etmişti, öncekindede RDR hak etmişti ama bundan dolayı oyuna kin beslemem için sebep yok.

2018 yılında inanılmaz bir reboot ile gledi GoW demo falanda değil aslında 2018'de o kadar iyi çıkardılarki ragnarokta hikayeyi devam ettirip üstüne mekanik ekleyerek yine çok iyi iş çıkarttılar aslında ragnarokun başarısı 2018 GoW'un başarısında geliyor.

Geri
Yukarı