Epic Games sepetim nasıl?

Aslına bakarsan hayır ödülden dolayı ne diye sinirleneyim ki? Hatta 2022 ödüllerini GoW ragnarok kazansın istiyordum. Ben GoW'un ilk oyununu demo olarak görüyorum, ragnaroktan önce bir mekanikleri ısıtalım olarak görüyorum, duygusuz buluyorum, hikaye işleyişi harika, kombatıda harika kötü demedim zaten, bana kalırsa 300 vermek mantıksız, ragnarok almayı ya da RDR almayı tercih ederim, elden ringde 120 saatim var ve daha fazla sevsemde GoW bana göre daha çok hak etmişti, öncekindede RDR hak etmişti ama bundan dolayı oyuna kin beslemem için sebep yok.

Bencede RDR hak etmişti ama gelipte 300 TL'ye hak etmiyorde denmez hocam 2 yıl önceki 150 TL şu an zaten 300 TL'den daha değerli

Fiyatı hak etmiyor demişsiniz aynı yola çıkıyor dediğiniz.
Hayır aynı yola çıkmıyor. Ben GoW'un o kadar iyi bir oyun olduğunu düşünmediğim için öyle söyledim. Çıkıpta GoW savunma konumuz bu değil zaten. Sırf AAA oyunu ucuza veriyorlar diye alalım mı napalım? Arkadaş seviyorsa alabilir verilir yazdım zaten oraya.

PS oyunlarına olan bağımlılıklarını ellie profilli arkadaş gösteriyor zaten, saygımı bozmadan konuşmama rağmen alttan alttan aşağılamaya çabalıyorlar, kendileri de farkında.

Hayatımda hiç PS oyunu oynamadım banda PS fanı diyor alttan alttan. Burada mantıklı olanı söylüyorum ben.

Hayır aynı yola çıkmıyor. Ben GoW'un o kadar iyi bir oyun olduğunu düşünmediğim için öyle söyledim. Çıkıp da GoW savunma konumuz bu değil zaten. Sırf AAA oyunu ucuza veriyorlar diye alalım mı ne yapalım? Arkadaş seviyorsa alabilir verilir yazdım zaten oraya.

Tam olarak neyini sevmedin acaba sana göre RDR'nin üstüne çıkan oyun yoktur o zaman.

Hayır aynı yola çıkmıyor. Ben GoW'un o kadar iyi bir oyun olduğunu düşünmediğim için öyle söyledim. Çıkıp da GoW savunma konumuz bu değil zaten. Sırf AAA oyunu ucuza veriyorlar diye alalım mı ne yapalım? Arkadaş seviyorsa alabilir verilir yazdım zaten oraya.

AAA diye değil kaliteli olduğu için alın diyorum zaten yoksa gotty nasıl alacak nasıl metacriticte 94 puan alacak.

Direk mitolojik evrenler hoşuma gitmiyor yoksa mekanikleri falan güzel. RDR'nin üstüne çıkan oyun var. TLOU part 2.

Tema deyin o zaman hocam oyun demeyin oyun harcanmış olur yoksa tema hoşunuza gitmeyebilir saygı duyarım. Mesela ben mecha sevmiyorum ama armored Core 6 ya kötü demem çünkü hem tamasını iyi yansıtıyor hem de kaliteli mekanikler ve oynanış var aynı şey GoW içinde geçerli.

Direk mitolojik evrenler hoşuma gitmiyor yoksa mekanikleri falan güzel. RDR'nin üstüne çıkan oyun var. TLOU part 2.

Görüşünü yanlış buluyorum, TLOU part 2 sevenleri tarafından bile TLOU part 1'in altında gösteriliyor, ikisini de oynama fırsatı ve bütçesi ayıramadım ama fanları bile TLOU1 daha iyi diye düşünüyor.

Tema deyin o zaman hocam oyun demeyin oyun harcanmış olur yoksa tema hoşunuza gitmeyebilir saygı duyarım. Mesela ben mecha sevmiyorum ama armored Core 6 ya kötü demem çünkü hem tamasını iyi yansıtıyor hem de kaliteli mekanikler ve oynanış var aynı şey GoW içinde geçerli.
Zaten bencesini dedim. Mitoloji seven adam bayıla bayıla oynar zaten. Ki bende mecha hiç sevmem

Görüşünü yanlış buluyorum, TLOU part 2 sevenleri tarafından bile TLOU part 1'in altında gösteriliyor, ikisini de oynama fırsatı ve bütçesi ayıramadım ama fanları bile TLOU1 daha iyi diye düşünüyor.
Tercih meselesi. TLOU Part 2 nin mekanikleri bence tepe noktası. O kadar kaliteli mekanikleri ben çok çok az oyunda gördüm. Ama fanların kötüleme sebebi hikayeden dolayı yoksa oyun taş gibi.

Ben izledim hocam izlerkende TLOU 1 daha güzel gelmişti.

Zaten bencesini dedim. Mitoloji seven adam bayıla bayıla oynar zaten. Ki bende mecha hiç sevmem.

Tercih meselesi. TLOU part 2'nin mekanikleri bence tepe noktası. O kadar kaliteli mekanikleri ben çok çok az oyunda gördüm. Ama fanların kötüleme sebebi hikayeden dolayı yoksa oyun taş gibi.

Mekaniklere lafım yok hikaye açısından RDR2 seviyesinde değil.

Geri
Yukarı