Epic Games sepetim nasıl?

NOWEXtr

Femtopat
Daha fazla  
Sepetim bu şekilde bannerlord yerine ac valhalla ragnarok edition almalımıyım?

image[1].png

Sepetim bu şekilde Bannerlord yerine AC Valhalla ragnarok Edition almalı mıyım?

Eki Görüntüle 2075226

Hocam ben AC Valhalla tarzı oyunları oynarken bütün DLC'leri oynamak isterim sizin öyle bir takıntınız yoksa alın, fakat Bannerlord ve modlarıyla geçireceğiniz saatler Valhalla'nın 2-3 katına çıkabilir.

Güzel oyunlar fakat Bannerlord ve Skyrim'in Game Pass'da olduğunu söylemek isterim.

Güzel oyunlar fakat Bannerlord ve Skyrim'in Game Pass'da olduğunu söylemek isterim.

Hocam ikisi de uzun süre geçirilebilecek ve 1 ayda bitmeyecek oyunlar satın alması daha işine gelebilir, diğer oyunlar falan avantajı var derseniz de adam Bannerlord sefasını sürüp Skyrim'i oynarken diğer oyunlara vakit bile kalmaz.

Modlama açısından eğer Skyrim Special versiyonu ise sıkıntı çıkabiliyor.

Eski modların bazıları yoktur fakat yine burada Technopat'ta okuduğuma göre güncel modların birçoğu Special Edition için yapılıyor.

Sanırım Epic Games içerisinde başka versiyonu yok çok fazla sorun olur mu?

Yok hocam, çoğu yerde okuduğuma göre Special Edition daha iyi çünkü, bütün DLC'leri tek pakette topluyor grafikleri bir elden geçiriyor, Special Edition sıkıntı çıkarmaz fakat legendary Edition (yine bütün DLC'lerin olduğu sürüm fakat grafik iyileştirme yok) modlarıyla Special Edition grafiklerine ulaşılabildiği söylenir fakat güncel modlar falan hep Special'da diye biliyorum, bu arada sallamış gibi olmayım oyunu bende aldım, yeni bir PC aldığımda oyuna yumulacağım.

Eski modların bazıları yoktur fakat yine burada Technopat'ta okuduğuma göre güncel modların birçoğu Special Edition için yapılıyor.

Yok hocam, çoğu yerde okuduğuma göre Special Edition daha iyi çünkü, bütün DLC'leri tek pakette topluyor grafikleri bir elden geçiriyor, Special Edition sıkıntı çıkarmaz fakat legendary Edition (yine bütün DLC'lerin olduğu sürüm fakat grafik iyileştirme yok) modlarıyla Special Edition grafiklerine ulaşılabildiği söylenir fakat güncel modlar falan hep Special'da diye biliyorum, bu arada sallamış gibi olmayım oyunu bende aldım, yeni bir PC aldığımda oyuna yumulacağım.
Cevap için teşekkürler. Bannerlor ve Valhalla arasından hangisini önerirsiniz?

Oyun modlamaya tam olarak müsait değil. Mod sayısı da az. ENB falan kuracaksa zaten normal Skyrim'de çıkan sıkıntılardan daha fazla çıkacak. En temizi Legendery Edition.

Yeni konular

Geri
Yukarı