Epic Games silinmiyor

İrfan k

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games bilgisayarımda E: diskindeydi, E: diskinin bozulması sonucu diski söktüm haliyle Epic Games'i açmaya çalışınca açamıyorum.
İşin sıkıntılı tarafı hiçbir şekilde Epic Games'i silemiyorum veya yeniden yükleyemiyorum, ikisinde de E: diski bulunamadı hatasını alıyorum.
Çözümünü halen bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games bilgisayarımda e: Diskindeydi, e: Diskinin bozulması sonucu diski söktüm haliyle Epic Games'i açmaya çalışınca açamıyorum.
İşin sıkıntılı tarafı hiçbir şekilde Epic Games'i silemiyorum veya yeniden yükleyemiyorum, ikisinde de e: Diski bulunamadı hatasını alıyorum.
Çözümünü halen bulamadım.

Çalıştır'a girip: "regedit" komutunu giriniz.

Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Üzerinde Epic Games klasörünü bulup siliniz.
Epic Games adında dosya yoksa sağ tarafta isimlere teker teker bakın.

1610720446561.png

Çalıştır'a girip: "regedit" komutunu giriniz.

Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Üzerinde Epic Games klasörünü bulup siliniz.
Epic Games adında dosya yoksa sağ tarafta isimlere teker teker bakın.

Eki Görüntüle 837306

Ekran Alıntısı.PNG

Dediğiniz işlemi uyguladım ve silindi teşekkürler fakat epic gamesi yüklemeye çalıştığımda artık bu hatayı alıyorum.
OK tuşuna bastığımda ise aşağıdaki hatayı alıyorum.

Ekran Alıntısı 1.PNG

Yönetici olarak çalıştırmayı deneyin, olmaz ise yüklemek istediğiniz konumu başka bir dosya içine seçin.
Yönetici olarak çalıştıramıyorum.
başka bir dosya içine seçtiğimde ise bu hata karşıma geliyor.
resim_2021-01-15_175029.png

az önce fark ettim benim yükleme dosyamın ismi 10.19.2-79c ile başlıyor benden istediği dosya ise 10.19.2-0bfc ile başlıyor ve bu dosya eski diskimin içinde kaldı.

Yönetici olarak çalıştıramıyorum.
Başka bir dosya içine seçtiğimde ise bu hata karşıma geliyor.Eki Görüntüle 837349
Az önce fark ettim benim yükleme dosyamın ismi 10.19.2-79C ile başlıyor benden istediği dosya ise 10.19.2-0bfc ile başlıyor ve bu dosya eski diskimin içinde kaldı.

Hocam ben önerebileceğim kadar bilgi önderdim buradan sonrası beni aşıyor. @TÇB hocam müsaitse ilgilenebilirler.

Bunla kaldırmayı dener misin?

Hocam ben önerebileceğim kadar bilgi önderdim buradan sonrası beni aşıyor. @TÇB hocam müsaitse ilgilenebilirler.
teşekkürler
Bunla kaldırmayı dener misin?
Bu uygulamada epic games launcher gözükmüyor.
Geek uninstaller uygulaması ile kaldırma işlemini foruma yazmadan önce yapmıştım.

Geri
Yukarı