Epic Games son gün ne verebilir?

En olası GTA Trilogy gibi duruyor o başarısızlıktan sonra verme olasılıkları %80-90 gibi.
GTA Trilogy'nin bedava olma olasılığı ile ilgili düşüncemi başka konuda belirtmiştim. Bulabilirsem buraya atarım hocam. @aKuu
Buldum:
GTA Trilogy vermeleri anlamsız olur. Olurda o paket bedava olursa sevinenlerin hâline de gülerim. Gerçekten orijinal hâlinden bile beter bir şey size sunuldu diye sevinecek misiniz? Hele ki çıktığı gün korsan oynayabildiğiniz bir şeyin.

O oyun üst düzey değilki fiyatının fazla olması üst düzey olduğu manasına gelmez. Dünyada en çok oynanmak istenen oyunlar belli. İlk 5'ten neden vermiyor? Death dediğin oyun ilk 20'ye zor girer. FIFA 23, God of War, red Dead vb. versin.
Kojima oyunu, Sony konsol özel ve üst düzey değil. Üst düzeylik oynanma isteğine göre belirlenmiyor hocam. O zaman dünyanın en çok satan oyunu olan Minecraft bedava olsun. Sonuçta satış rakamları en yüksek olan oyun o. Minecraft gibi 200 milyondan fazla satan oyun varken RDR2 gibi 45 milyonluk oyunu kim ne yapsın?

Şu dandik yenilenmiş Gta üçlemesini verse de kurtulsak.
Onca güzel olasılık varken bir çöpü beklemek kötü.

Kojima oyunu, Sony konsol özel ve üst düzey değil. Üst düzeylik oynanma isteğine göre belirlenmiyor hocam. O zaman dünyanın en çok satan oyunu olan Minecraft bedava olsun. Sonuçta satış rakamları en yüksek olan oyun o. Minecraft gibi 200 milyondan fazla satan oyun varken RDR2 gibi 45 milyonluk oyunu kim ne yapsın?

Onca güzel olasılık varken bir çöpü beklemek kötü.

Sen ümitlerini kaybetme iyi bir oyun vereceklerini düşün hayal kırıklığına uğradığında beni anlayacaksın. Bunlar ticaret yapıyor amaçları insanları mutlu etmek değil. Boşuna beklemeyin. Son gün görüşürüz.

Sızıntıları yapan adam bir seri olduğunu söylüyor. Oyun Cyberpunk gibi tek bir oyundan oluşan bir şey olmayacak kesin olarak. En az iki oyun olan serilere bakınca GTA üçlemesinin mağazaya geleceği kesin bilgi kod arasında bulmuşlar. Ama düşününce çok ihtimal var. Bence olabilecek en olası şey kaliteli bir oyun olacağı yönünde. Bu kendilerine bağladıkları Hitman serisi olabilir. Anlaşmaları olduğundan Ubisoft tarafından AC veya Far Cry serisinden olabilir. Adamların hissedarları içinde Sony de var God of War beklemem ama çok sevinirim olursa o da olabilir. Horizon'un ilk oyunu da olabilir. Herkese meme olarak gelse de RDR2 de olabilir. Adamlar kişi başı ödemiyor tek fiyata anlaşıp veriyorlar yani 100 kişi de alsa 100.000 kişi de alsa bedeli sabit anlaşmalarında. Her yerde Mass Effect serisi olabilir de yazılıyor o da olursa şaşırmam. Ben hepsine baktığımda eğer bu kadar sızdırmak istemediği kadar iyi bir oyunsa ya RDR2 ya da God of War olsun isterim.

Sızıntıları yapan adam bir seri olduğunu söylüyor. Oyun Cyberpunk gibi tek bir oyundan oluşan bir şey olmayacak kesin olarak. En az iki oyun olan serilere bakınca GTA üçlemesinin mağazaya geleceği kesin bilgi kod arasında bulmuşlar. Ama düşününce çok ihtimal var. Bence olabilecek en olası şey kaliteli bir oyun olacağı yönünde. Bu kendilerine bağladıkları Hitman serisi olabilir. Anlaşmaları olduğundan Ubisoft tarafından AC veya Far Cry serisinden olabilir. Adamların hissedarları içinde Sony de var God of War beklemem ama çok sevinirim olursa o da olabilir. Horizon'un ilk oyunu da olabilir. Herkese meme olarak gelse de RDR2 de olabilir. Adamlar kişi başı ödemiyor tek fiyata anlaşıp veriyorlar yani 100 kişi de alsa 100.000 kişi de alsa bedeli sabit anlaşmalarında. Her yerde Mass Effect serisi olabilir de yazılıyor o da olursa şaşırmam. Ben hepsine baktığımda eğer bu kadar sızdırmak istemediği kadar iyi bir oyunsa ya RDR2 ya da God of War olsun isterim.
Hocam GoW PC'de seri olarak yok, RDR2 PC'de seri olarak yok, AC ve Far Cry 10 tane oyun barındırıyor, Horizon PC'de seri olarak yok, GTA sızıntısı Steam için oldu(Hatta haberin konusunu ben açtım) fakat Epic'e de gelecektir. Fakat paragraf şu cümleyle başlıyor "Sızıntıları yapan adam bir seri olduğunu söylüyor..." eğer bir seri verilecekse PC'de tek oyunu bulunan bir şey verilmez. Hele ki PS'in kendi sisteminde bulunan ve PC'de yeni sayılacak bir oyun hiç verilmez.

Hearts of Iron IV verilebilir diye duymuştum ama kaynağı kesin olmayan bir bilgi. Ben oyumu HOI4'ten yana kullanıyorum 😃
Sizin ki çok alakasız oldu hocam en azından RDR2 deseydiniz. Zaten HOI4 %300'lük zammı 5 Ocak'tan sonra alacak yani şu anda 10TL'ye alabileceğiniz ucuz bir oyun.

Hocam GoW PC'de seri olarak yok, RDR2 PC'de seri olarak yok, AC ve Far Cry 10 tane oyun barındırıyor, Horizon PC'de seri olarak yok, GTA sızıntısı Steam için oldu(hatta haberin konusunu ben açtım) fakat Epic'e de gelecektir. Fakat paragraf şu cümleyle başlıyor "sızıntıları yapan adam bir seri olduğunu söylüyor..." eğer bir seri verilecekse PC'de tek oyunu bulunan bir şey verilmez. Hele ki PS'in kendi sisteminde bulunan ve PC'de yeni sayılacak bir oyun hiç verilmez.

Sizin ki çok alakasız oldu hocam en azından RDR2 deseydiniz. Zaten HOI4 %300'lük zammı 5 Ocak'tan sonra alacak yani şu anda 10TL'ye alabileceğiniz ucuz bir oyun.

PC için mi seri olması lazım dostum sanmıyorum ama bilemeyiz bunu. Farklı noktaya değiniyorsun ama sanmıyorum sadece PC kafası mı olduğunu. DS2 geliyor, yayılsın diye DS verdiler Game awards sonrası. Bana çok mantıklı ve büyük kapanış gibi geliyor saydıklarım.

Geri
Yukarı