Epic Games sonbahar indirimi alınabilecek oyunlar nelerdir?

emirkemal

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800H/ Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 3050TI / Bellek: 2x16 32 GB DDR4 3200 MHz/ SSD: 2x1TB Samsung 970 Evo Plus / Fare: Gamepower Bane
Merhaba, malum Steam dolara geçti ve bize de Epic Games'e geçme seçeneği kaldı. Sonbahar indirimlerinde Epic Games'ten alınacak oyun önerileriniz nelerdir? Uygun fiyatlı oyunlar için Steam de olabilir. Teşekkürler.

Voidu ya da indiegala da AC oyunları indirimde 70-100 lira değişiyor. Ubisoft Connect bağlantısı olarak veriyor. Epic için Cyberpunk olabilir, imkan varsa DLC'ile ve mutlaka Nays kart ile (%20 para iadesi veriyor). Epic'den vereceği %10 Epic içi para ve Nays'tan gelen para iadesi ile de Witcher 3. bir de fazla bilgim yok ama güzel duruyor diye Epic'de ayrıca 40 lira olan "Oxygen Not Included" oyununa da bakabilirsiniz ve mutlaka hades . TLOU p1, g. O. W bunlar da güzel oyunlar hatta TLOU P1 en sevdiğim oyundur ancak çok pahalılar. Onlar için Steam key satan Play Store. Voidu. E-tail, gibi gibi siteleri bekelyin derdim ama Steam dolara geçince hepsi bir anda uçtu :( şimdi onlar da indirime girer mi bilmiyorum.

Son düzenleme:
Voidu ya da indiegala da AC oyunları indirimde 70-100 lira değişiyor. Ubisoft Connect bağlantısı olarak veriyor. Epic için Cyberpunk olabilir, imkan varsa DLC'ile ve mutlaka Nays kart ile (%20 para iadesi veriyor). Epic'den vereceği %10 Epic içi para ve Nays'tan gelen para iadesi ile de Witcher 3. bir de fazla bilgim yok ama güzel duruyor diye Epic'de ayrıca 40 lira olan "Oxygen Not Included" oyununa da bakabilirsiniz ve mutlaka Hades. TLOU p1, g. O. W bunlar da güzel oyunlar hatta TLOU P1 en sevdiğim oyundur ancak çok pahalılar. Onlar için Steam key satan Play Store. Voidu. E-tail, gibi gibi siteleri bekelyin derdim ama Steam dolara geçince hepsi bir anda uçtu :( şimdi onlar da indirime girer mi bilmiyorum.

1700761857323.png

Bunu aldım Steam'den özel indirimle.

Geri
Yukarı