Epic Games sonraki haftanın oyunu "Love" olarak doğrulandı!

Güzel bir oyun mu bu?
bana pek güzel bir oyunmuş gibi gelmedi, Steam de de var 2-3 dolara satılıyor orada yorumlarına bakabilirsiniz.Epic Games e ise Yeni geliyor önceden olmayan bu oyunu geldiği gibi bedava dağıtacak Epic Games.Bence almazsanız çok bir şey kaybetmezsiniz,ha beleş oyun zaten kütüphane de köşede dursun ne olur ne olmaz diyorsanız o başka.

Keşke şöyle oyunları ücretsiz vermek yerine o parayla uygulamasını geliştirse.

@LorrieN, uygulamasını geliştirmedikleri gibi bu sene de TL desteğini keseceklerini düşünüyorum. O zaman Epic Games, bu kadar savunulacak mı? Onu göreceğiz işte :D
Hocam ben TL desteğini keseceklerini düşünmüyorum. Sadece onlar kaldı ve adamların amacı kâr etmek değil zaten. Hazır burada bu kadar satış yaparken kesmezler bence.

@wednesday, katılıyorum. Bir oyunu Steam'den almazsam da gidip Epic'ten hiç almam zaten. Uzun süredir hikâyeli oyun satın almadım. Oynamak istediğim oyun Online oyun ise ve fiyatı Epic'te uygunsa o zaman almayı düşünebilirim Epic'ten.

Hocam ben TL desteğini keseceklerini düşünmüyorum. Sadece onlar kaldı ve adamların amacı kâr etmek değil zaten. Hazır burada bu kadar satış yaparken kesmezler bence.

İşte kaynakları da illaki tükenecek. Hazıra dağ dayanmaz diye bir laf vardır. 2019'da Türkiye'ye geldiklerinde TL desteği getirmişlerdi ve o zamanlarda ülkenin durumu bir tık iyiydi. Arjantin'inin para birimine de hiçbir zaman destek vermemişlerdi. Aradan bayağı da süre geçti, uzun süre bu hâlde kalması imkansız.

İşte kaynakları da illaki tükenecek. Hazıra dağ dayanmaz diye bir laf vardır. 2019'da Türkiye'ye geldiklerinde TL desteği getirmişlerdi ve o zamanlarda ülkenin durumu bir tık iyiydi. Arjantin'inin para birimine de hiçbir zaman destek vermemişlerdi. Aradan bayağı da süre geçti, uzun süre bu hâlde kalması imkansız.
Hocam Fortnite ve Unreal Engine'den para basıyorlar o kaynak kolay kolay bitmez bence. Bu kadar para basıp alt tarafı bir uygulamayı nasıl geliştiremiyorlar onu da anlamıyorum.

Geri
Yukarı