Epic Games Store Alınan Oyun UPlay'e geldiğinde doğrudan UPlay üzerinden oynanabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Başlık berbat oldu, farkındayım. Epic Games'te ilkbahar indirimleri başladı. Crew 2 Gold Edition 101TL. Benim de 60TL kuponum var oyunu 41TL'ye almayı planlıyorum. Epic Games olmadan oyunu oynamam mümkün mü? Yani oyun tamamen UPlay'e mi bağlanıyor? Epic Games olmadan oynayabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uplay hesabınıza giriş yapmanızı istiyor. Epic gerekli.

CD anahtarını kopyalayıp Uplay'de aktif edebilirsiniz. Burada Epic Games tamamem aracı, her türlü Uplay'den oynayacağınız için Epic Games'i açmanıza bile gerek yok. Steam'deki Ubisoft oyunları için de geçerli.

Epic games indirme sunucuları berbat olduğundan, UPlay bazı oyunları için kendi uygulaması üzerinden indirmeye izin vermiş. Tabi her Ubisoft oyunu için geçerli mi bilmiyorum.

@Ellie Williams Bu tam olarak doğru değil. Rainbow six siege Steam üzerinden satın aldım. Oyun ayrıca Steam bağlı olduğu UPlay kütüphanesinde de gözüküyor. Ama oyunu yükle deyince Steam üzerinden indiriyor. Belki yeni bir sistem ayarlamış olabilir. Steam üzerinden yeni bir UPlay oyunu almayalı rahat üç sene oluyor.

Epic hesabınla UPlay hesabını eşleştirdiğinde artık Epic’e ihtiyaç duymadan UPlay üzerinden indirebiliyorsun.

Bu arada bir sorum daha olacak. İndirim 16 Nisan'a kadar devam ediyor ama ben yarın akşam alacağım. İndirimin erken bitme ihtimali var mı?

İndirimin erken biteceğini zannetmiyorum ama 60 TL indirim kuponunun bi tarihi vardı ona dikkat et.

Epic games indirme sunucuları berbat olduğundan, UPlay bazı oyunları için kendi uygulaması üzerinden indirmeye izin vermiş. Tabi her Ubisoft oyunu için geçerli mi bilmiyorum.

@Ellie Williams Bu tam olarak doğru değil. Rainbow six siege Steam üzerinden satın aldım. Oyun ayrıca Steam bağlı olduğu UPlay kütüphanesinde de gözüküyor. Ama oyunu yükle deyince Steam üzerinden indiriyor. Belki yeni bir sistem ayarlamış olabilir. Steam üzerinden yeni bir UPlay oyunu almayalı rahat üç sene oluyor.
Yeni oyunlarda CD key muhabbetini kaldirdiklarini belirtmislerdi, R6 de online ve sürekli güncellenen bir oyun olduğundan o yüzden olabilir. The Crew 2'de öyle mi bilmem ama Ubisoft'un oyunlarının %90'ı hala CD keyli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı