Epic Games Store'da 6 Batman Oyunu Ücretsiz!

Arkham Collection'da neden Origins yok acaba. En sevdiğim oyunudur serinin, göremeyince üzüldüm.
Yapımcısı farklı.

Rocksteady Stüdyosu:
  • Batman Arkham Asylum
  • Batman Arkham City
  • Batman Arkham Knight

Warner Bros. Montreal Stüdyosu:
  • Batman: Arkham Origins

Son düzenleme:
Korsan oyun her açıdan mantıksızdır. Ücretsiz oyun kampanyalarının bol olduğu dönemde bile korsan kullanımı çok fazla...

Aramızda birçoğumuz bile bu bedava dağıtılan oyunların hiçbirini oynamıyor. Belli başlı oyunları bedava yaparak korsan çözülmez. Korsan indiren adam o bedava oyunları indirmiyor.

Son düzenleme:
Helal olsun Epic Games'a. Bedava vere vere sayesinde dolu oyunum oldu. Boş oyunlar da değil. Detroit'İ de bedavadan sayıyorum. Yalnız biz bedavaya alınca bunların çıkarı var mı? Çok ücretsiz oyun verdiler. Bedava'dan alınca harbiden üzülüyorum. Bir gün kapanmasın :)

Origin, GOG, Uplay, Humblebundle ve Epic gibi farklı platformların tamamından hesabıma neredeyse yüze yakın bedava oyun ekledim daha çoğunu oynamaya fırsatım olmadı. Eskiden böyle promosyonlar yapılmadığından durumu olmayanı korsana iten kendince haklı gerekçeler vardı. Günümüzde artık korsan peşine düşmemek lazım.

Knight oyununda DLC var mı? DLC'lere nerden bakıyoruz, biraz kurcaladım ama bulamadım. :D

wr.PNG

Şu anda ücretsiz sunulduğundan, bir hata olmasın diye DLC paketlerini mağazaya eklememişler.
DLC'leri ayrı olarak satacaklardır. Güncel bir oyunun tüm DLC içeren paketlerini vermek, önceden satın alanlara haksızlık olacağından ücretsiz dağıtmadıklarını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı