Epic Games Store'da 6 Batman Oyunu Ücretsiz!

ZombiQ

Kilopat
Yer
Ankara
Batman Arkham Collection ve Lego Batman Trilogy bu hafta Epic Games Store'da ücretsiz!

Screenshot_1.png

Ayrıca gelecek haftadan itibaren (26 Eylül) Everything ve Metro 2033 Redux ücretsiz olarak verilecek.

Son düzenleme:
Hala ısrarla korsan oynayanlara ve hiçbir oyun hesabı bulunmayanlara duyurulur. :) 5 kuruş harcamadan dolu dolu Epic Store hesabı dizdim.

Şunları hesabına eklemeyip korsan oynamaya çalışırken hata alıp gelip burada yardım talep eden çıkar mı çıkar... Unutsa bile Steam'den cüz'i fiyata alması lazım ama o bilinç oluşmalı tabi.

Şunları hesabına eklemeyip korsan oynamaya çalışırken hata alıp gelip burada yardım talep eden çıkar mı çıkar... Unutsa bile Steam'den cüz'i fiyata alması lazım ama o bilinç oluşmalı tabi.
Korsan oyun her açıdan mantıksızdır. Ücretsiz oyun kampanyalarının bol olduğu dönemde bile korsan kullanımı çok fazla...

An itibariyle beni çok sevindiren haber. Geçen hafta arkham knight almak istedim param yetmedi. Bende arkham origins almıştım. Artık 4 oyuna da sahibim. 😁😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı