Epic Games ücret kesti ancak oyunlar gelmedi

Chesen

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,
Epic Games'te yaşadığım rezillikler bitmiyor bu firmaya bir daha katiyen bulaşmayacağım. Yaklaşık 2 haftadır ödeme kabul etmeyip garip hatalar veriyordu. Dün işlem gerçekleşti para kesildi ancak siparişiniz onaylandı yazmak yerine "bu işlem beklediğimizden uzun sürüyor lütfen bu pencereyi kapatın, faturanızı mail adresinize ileteceğiz" adlı bir ekran çıktı.

Dün geceden beri ne fatura iletildi, ne oyunlar işlemlerim kısmında görünüyor. Hatta oyunlar sepetimde duruyor. Ücreti ise Epic Games kesti. Ödeme almadığı vakit destek benimle zerre ilgilenmemişti hatta bot olduğunu düşünüyorum. Canlı destekleri de yok ben para iademi veya oyunlarımı nasıl alacağım? İşlemin hemen ardından desteğe yazdım ancak yine bot gibi bir cevap geldi. Dekontu ve gelen cevabı aşağıya bırakıyorum.

IMG-20231231-WA0061.jpg
Screenshot_20240101_131003_Gmail.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adım adım anlatayım.
1-tarayıcına Epic Games destek yazıp şu siteye gir.

1704119309057.png

2-siteye girip hesabına giriş yap.
3- altta bulunan bize ulaş kısmına gir.
4- şuraları doldurup aşağıdaki canlı sohbete tıkla.

1704119464153.png

Umarım işine yarar.

Adım adım anlatayım.
1-tarayıcına Epic Games destek yazıp şu siteye gir.

Eki Görüntüle 2071196

2-siteye girip hesabına giriş yap.
3- altta bulunan bize ulaş kısmına gir.
4- şuraları doldurup aşağıdaki canlı sohbete tıkla.

Eki Görüntüle 2071200

Umarım işine yarar.
Ayırdığınız vakit için çok teşekkür ediyorum. Bu menüden destek talebi yollamıştım. Sanırım bugün yılbaşı olduğu için canlı destek seçeneği yoktu.

Canlı destek parayı iade etti ücretim hesabıma geçti ve oyunları tekrardan aldım. Bu kez işlem başarılı oldu. Sorun çözüldü çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı