Epic Games Ücretsiz Nitro'yu daha önce kullanmış olanlar nasıl kullanabiliyor?

RainbowwOnSky

Hectopat
Makaleler
3
Az önce fark ettim. Eğer biri size isterse ömrü boyunca Discord Nitro yollasın, siz Epic Games'in verdiği Nitro'yu kullanabiliyorsunuz. Sadece satın almamanız gerekiyormuş. Çok saçma değil mi?

Yeni hesap açman gerekli. Saçma değil, yeni kullanıcılar deneyimlesin diye böyle bir şey yapıyorlar.

Hayır, ben 1 aylığına arkadaşıma Nitro hediye ettim durumu yok diye. Sonradan tekrar ihtiyacı oldu ve bu promosyonu kullandı. Bence değil.

Az önce fark ettim. Eğer biri size isterse ömrü boyunca Discord Nitro yollasın, siz Epic Games'in verdiği Nitro'yu kullanabiliyorsunuz. Sadece satın almamanız gerekiyormuş. Çok saçma değil mi?

Bende daha önce Nitro kullanmama rağmen linke tıkladığımda bug oldu ve tanımladı Nitro'yu çok şanslıyım :D

yeni kullanıcılar deneyimlesin diye böyle bir şey yapıyorlar.
Anlamadınız galiba? Geçen aylarda arkadaşlarıma nitro hediye etmişlerdim. Onlar aldılar deneyimlediler nitro'yu. Ama şimdi satın almadıkları için epic games'in verdiğinden yararlanabiliyorlar. Ben bu olaydan bahsediyorum.
Bedava bir şeyi farklı bir şekilde elde etmenize rağmen tekrar elde etmek için bu kadar ağlamanız saçma değil mi peki?
Epic Games bunu düzgün şekilde açıklamamış. Ondan bahsediyorum.

Anlamadınız galiba? Geçen aylarda arkadaşlarıma Nitro hediye etmişlerdim. Onlar aldılar deneyimlediler Nitro'yu. Ama şimdi satın almadıkları için Epic Games'in verdiğinden yararlanabiliyorlar. Ben bu olaydan bahsediyorum.

O Epic Games ve Discord'un bileceği iş, herhalde satın almak gerekiyormuş halbuki bende daha önce satın aldım yine de tanımladı.

Geri
Yukarı