Epic Games ücretsiz oyunu haftaya "ücretsiz" verecekmiş

Idle champions oyununa bakıyoruz ve 22-29 Haziran arası ücretsiz olacagını soyluyor. Mükemmel gorunuyor değil mi?

Eki Görüntüle 1822845

Eki Görüntüle 1822846

Ama Epic Games sana zaten ücretsiz olan bir oyunu ücretsiz verir.

Ekmeğini yedik eyvallah. Ama ekmek yedik diye niye bizi yiyorsun be Epic Games?

Hocam tam call of the wild alacaktım.
Bu haberi görünce vazgeçtim.
Çok mutlu oldum.
Bu haberi paylaşmasanız 32TL gitcekti.
Allah razı olsun.

Elemanın burdaki bahsettiği mevzu : Eki Görüntüle 1823095

Sana 100 dolarlık DLC ile Ücretsiz oyununda keyifli oyunlar dilerim 'Osman Nuri23 ':D Bol bol oynarsın boyle savunduguna gore.

(DLC Sayfasına atmak yerine oyun sayfasına atıyor. İlk tıkladıgımda ücretsiz yazısını gordugum için konuyu açtım)
Ben verilen oyunu beğendiğimi mi söyledim bay eleman? İnsanları yanlış bilgilendirmişsin doğrusunu yazdım. Lafı çarpıtma. Düzgün araştırarak konu aç. İnsanlara yanlış bilgi vererek kafasını karıştırma.

Ötekini de daha önceden 10 kere verdi. Madem elinde yeni oyun yok, her hafta vermeyiver. Sanki silah zoruyla oyun istiyoruz adamlardan ya.

Kardeşim madem elinde var, her hafta vermemek yerine tekrar versin ki alamayanlar alsın. Bu kadar bencilce düşünmeyin.

Idle champions oyununa bakıyoruz ve 22-29 Haziran arası ücretsiz olacagını soyluyor. Mükemmel gorunuyor değil mi?

Eki Görüntüle 1822845

Eki Görüntüle 1822846

Ama Epic Games sana zaten ücretsiz olan bir oyunu ücretsiz verir.

Ekmeğini yedik eyvallah. Ama ekmek yedik diye niye bizi yiyorsun be Epic Games?
Verdiği şey o oyuna ek paket. Ek güçlendirmeler falan. Yoksa gidip bedava oyunu bedava veriyoruz diye göstermez.

Launcher gayet iyi. Oyna tuşuna basıp oyuna gireceksin ne var bunda? Bunun için Launcher'a mı gerek var. Haa senin derdin oyun oynamak değil başka şeylerse tamam.

Başka derdim ne olabilir? Oyun motoruyla geliştiren Launcher'i savunmayın, komik oluyor :D
Lafım sana değil yanlış anlama @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Genelde insanlar daha çok "seviyeme bakın ayy çok güzel oldu kart mart birleştirdim. Bak ağla bende bu oyun var sende yok. Bak bende bu silah skini var" demek için Steam kullanıyor. Evet Epic Games'de böyle gereksiz özellikler yok. Epic HDD'de yavaş evet ama oyunu yüklendikten sonra Launcher'da işin kalmıyor sadece oyunu aç diyorsun arka planda açıyor. Oyun nerede ucuz ise ben oradan alırım Playnite ile kütüphaneyi tek Launcher'da birleştiririm. Hangi siteden aldığım bir şeyi değiştirmez, zaten hiçbiri oyunu gerçekten sana vermiyor sadece kullanım hakkını veriyor. İstediği zaman senden alır eski DVD CD almak gibi değil.

@Denizgunr Steam Launcher olarak birçok açıdan iyi. Topluluk pazarı, Steam atölyesi vb. gibi birçok özelliği var. Benim derdim verilen bedava oyuna yakınmak ya da yakınmamak değil. İsterim ki Epic Games Steam'e rakip olsun ki ortada bir rekabet ortamı oluşsun. Rekabet ortamının oluşması her zaman için tüketicilerin işine gelir.

Katılmıyorum. Önceden verdiği oyunu o zaman alamayan biri bu sefer alabilir niye ücretsiz oyun panelini boş bıraksınlar.

Ben de aynı şeyi yazdım, Steam fanboylarının hoşuna gitmedi anladığım kadarıyla. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı