Epic Games üzerinden 250 TL sepet önerisi

Vaguv

Hectopat
Epic üzerinden yaklaşık 250 TL bütçe ile alışveriş yapacağım. Önceliğim kesinlikle oyunun hikaye ve grafik bakımından iyi olması. Listedeki oyunları deneyimleyen arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum.

1702666457716.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Jedi Fallen Order tam istediğiniz tavsiye ederim, mass efect forumda çok tavsiye ediliyor ben beğenemedim. İlk oyunu birinci saate sildim. Sherlock Holmes de oynamadım ama izledim zevkli duruyordu. Listenizdeki back for blood hikayeden öte Co-op oyun diye biliyorum. Listedekinin hepsi çıkartılıp sadece God of War veya rdr2 alınabilir kodla beraber 270 liraya denk geliyordu sanırım. Nays kart kullanırsanız ve Epic para iadesi ile de Star Wars Jedi: Fallen Order tekrar düşünülebilir.

Son düzenleme:
Jedi Fallen Order tam istediğiniz tavsiye ederim, mass efect forumda çok tavsiye ediliyor ben beğenemedim. İlk oyunu birinci saate sildim. Sherlock Holmes de oynamadım ama izledim zevkli duruyordu. Listenizdeki back for blood hikayeden öte Co-op oyun diye biliyorum. Listedekinin hepsi çıkartılıp sadece God of War veya rdr2 alınabilir kodla beraber 270 liraya denk geliyordu sanırım. Nays kart kullanırsanız ve Epic para iadesi ile de Star Wars Jedi: Fallen Order tekrar düşünülebilir.
Rdr2 ve god of war var hocam bende. Jedi için Star wars evrenini sevmek gerekir mi sizce. Star wars lore hiç ilgimi çekmiyor çünkü 😃

@Vaguv o evreni sevmek veya bilmek gerektiğini sanmiyorum. Ben hic filmlerini izlemedim, evreni bilmiyorum. Bir iki sey biliyorum mesela "order 66" ve iyiler tarafi kotuler tarafi ona ragmen gayet eglendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı