Epic Games üzerinden GTA 5 indirirken sıfırlandı

İşletim sistemi
Windows 10

ByLondons

Femtopat
GTA 5'i Epic Games'den indiriyordum 60GB'da yakın indi sonra PC'yi kapatmak zorunda kaldım ve kapattım sabah açıp devam edecektim ki bir baktım baştan başlamış, şaka gibi ya. Şimdi denemek için 300 MB indirdim sonra kapattım tekrar açtığımda gene aynı. 300 MB gitmiş baştan başlamış saçmalık... Var mıdır çözümü?

Epic Games'i suçlarken Unreal Engine'i içine alıyorsun. Epic Games Store demen daha doğru. Ikincisi ben de hep kaldığı yerden devam etti. Sürekli firmalara suç atmayı bırakın. Bazen Steam'de dosya yolunu bulamıyor.
Aynen, aslında onu diyecektim. Unreal Engine'i saymadım, UE çok başarılı bir oyun motoru. Lakin Launcher'ı başarısız demek istemiştim.

Ben bunun çözümünü birçok konuya yazmıştım aslında. Yapmanız gereken tek şey indirme devam ederken Epic Games'i görev yöneticisinden kapatmanız. Bu şekilde yaparsanız kaybolma ihtimali ortadan kalkıyor.

Epic Steam ayrımı yapmam ama Epic'de 1.2 MB ile indirirken Steamde 2 ile indiriyorum. Steam'de PC'yi kapat aç yapınca aynı yerden devam ederdi fakat Epic'te 4 GB'ı boşa indirdim PC'yi resleyince.

Bence siz sıfırlandı sanıyorsunuz. GTA V indirirken 94 GB diyordu. Sayıyı hatırlamadığım için atacağım ama 20 GB indirip bilgisayarı kapattım. Tekrar açtığımda 74 GB diyordu. İndirilmiş kısım sıfırdı. Bu şekilde birkaç günde indirdim.
İndirirken ne indirme, ne okuma, ne de yazma grafiklerinde en ufak oynama olmadı. Ama görev yöneticisinden ağ kullanımına baktığımda indirdiğini görebiliyordum.

Bu yüzden C > Program Files > Epic Games > GTAV klasörünün boyutunu kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

Bence siz sıfırlandı sanıyorsunuz. GTA V indirirken 94 GB diyordu. Sayıyı hatırlamadığım için atacağım ama 20 GB indirip bilgisayarı kapattım. Tekrar açtığımda 74 GB diyordu. Bu şekilde birkaç günde indirdim.
İndirirken ne indirme, ne okuma, ne de yazma grafiklerinde en ufak oynama olmadı. Ama görev yöneticisinden ağ kullanımına baktığımda indirdiğini görebiliyordum.

Bu yüzden C > program files > Epic Games > GTAV klasörünün boyutunu kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

PC'yi açtımda bakmıştım maalesef dosyalar yoktu sadece GTAV klosörü vardı 🙁
Bu arada şimdi tekrar baktım denemek için indirdim 300 MB duruyor.
Şimdi kısaca ben iptal olmaması için indirmeyi duraklatıp PC kapatmayı ya da görev yöneticisnden Epic Games'i kapattıktan sonramı PC'yi kapatayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı