Çözüldü Epic Games üzerinden oyun satın almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Watson

Kilopat
Epic Games üzerinden Assassin's Creed® Odyssey satın almak istiyorum. Kuponla birlikte 28 liraya geliyor. Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası ve Enpara olmak üzere üç farklı kartla ödeme yapmayı denedim. "Bir şeyler ters gitti. Güvenliğiniz için ödeme reddedildi. Lütfen başka bir kart veya ödeme aracı tercih edin." Şeklinde hata alıyorum. Bu kartlarla önceden Steam ve Origin gibi platformlardan alışveriş yapılmıştı. (En son 1-2 hafta önce Steam'den oyun alındı.) Yurt dışı alışveriş seçeneği de açık. Enparanın müşteri destek hattıyla yaptığım görüşmede bize yansıyan bir hata yok dediler. Bu süreçte nasıl bir yol izlememiz gerekiyor. Aynı sıkıntıyı yaşayıp çözüme kavuşturan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yapıkredi World Gold'un sanal kartıyla denedim olmadı. Ziraat hesabımda hesap kartı var sadece. Hesap kartına da sanal kart oluşturulmuyor. Onu deneyemedim. Bayramdan sonra artık diğer bankaların müşteri temsilcileriyle görüşmeler yapacağım.

İninal kart ile satın alma işlemini hallettim. 2 lira kullanım ücreti kesti dediğiniz gibi. 2 lirada komisyon kesiyor. Banka işini çözene kadar bu sistem iş görür.
Aylık 2 tl kesiyor her yuklemenizde kesmeyecek. Yardimci olabildiysem ne mutlu bana. Iyi bayramlar.
Aynı sorunla bende karşılaşmıştım benim çözümüm sanal ininal kart çıkartarak oldu. İninal uygulamasini indirip üye olun. Sanal kart yaratin. O kullandiğiniz diger kart ile para gonderin 2 tl aylik kulanim ucreti aliyor birazda komusyonu epic aliyor yaklasik 31Tl alabilirsiniz.

Daha 1 gün olmadı ben ziraat ile satın aldım. Bugünde WD 2 aldım. Bence sanal kart oluşturup deneyin.

Yapıkredi World Gold'un sanal kartıyla denedim olmadı. Ziraat hesabımda hesap kartı var sadece. Hesap kartına da sanal kart oluşturulmuyor. Onu deneyemedim. Bayramdan sonra artık diğer bankaların müşteri temsilcileriyle görüşmeler yapacağım.

Aynı sorunla bende karşılaşmıştım benim çözümüm sanal ininal kart çıkartarak oldu. İninal uygulamasini indirip üye olun. Sanal kart yaratin. O kullandiğiniz diger kart ile para gonderin 2 tl aylik kulanim ucreti aliyor birazda komusyonu epic aliyor yaklasik 31Tl alabilirsiniz.

İninal kart ile satın alma işlemini hallettim. 2 lira kullanım ücreti kesti dediğiniz gibi. 2 lirada komisyon kesiyor. Banka işini çözene kadar bu sistem iş görür.

Son düzenleme:

Aylık 2 tl kesiyor her yuklemenizde kesmeyecek. Yardimci olabildiysem ne mutlu bana. Iyi bayramlar.

Çözüm

Geri
Yukarı