Epic Games "üzgünüz, kullandığın bilgiler geçersiz."

napimciap

Picopat
Yer
Adanalıyla acılı biberli dürüm yiyor
Ben bugün Epic Games'a girdim şifre falan yanlış değil bildiğin düpedüz doğru. Girdim "üzgünüz, kullandığın bilgiler geçersiz." diyor abi vallahi kafayı yiyeceğim birisimi girdi ne yaptı ne çulladı. Ne bilgisayarıma göz atarak mı çaldı virüs mü girdi ne yaptı anlamadım. Hala da giriyorum olmuyor, akşam oldu hala aynısını veriyor.

Eğer Epic Games'in Support bölümü varsa kurtarabilirsin hesabını eğer bir şey olduysa.

Kanka Hotmail sitesinden ne Epic Games Hotmail'li hesaba girebiliyorum ne de Epic Games'e girerken şifreye girebiliyorum hiçbir şey yapamıyorum ama bu şifrede gözüme belki yanlış gözükmüş olabilir çünkü nedeni ise benim bir HDD vardı oradan şifremi koymuştum bir dosyaya D diskine o HDD yanmış benim babamın Muhammed diye bir arkadaşı var böyle şeyleri en çok iyi profesyoneller çözer diye ona başvuracağım oradan dosyayı kurtarıp içine bakarsam belki şifreye girip açabilirim.
Destek bölümüne başvurun.

Benim e posta ve şifreli dosyam vardı HDD yanmıştı oradan dosyayı alacağım bakı cam oradaki şifreyi gireceğim eğer olmazsa ( inş olur :D ) Olmazsa'da Allah rahmet eylesin 7 sezondan beri abimden savaş bileti para çektiğim hesap gitti artık.
Daha sonra tekrar dene VPN açıksa kapat.

Açık değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı