Çözüldü Epic Games Unreal Engine indirilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nyan_cat

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenevo Ideapad Gaming 3 15ARH05 GTX 1650,Ryzen 5 4600h,16 GB RAM,1 TB Samsung 980 SSD, 500 GB SK Hynix OEM SSD
Sabah EGS'den Unreal Engine'i yüklemek için Unreal sayfasını açmıştım. Ancak Epic Games Launcher sürekli açılıp kapanıp RAM'i %100'e getirince bilgisayarım tekrar geldi. Sonra yeniden başlattığımda aynısı yeniden oldu. Ne yapsam düzelir?
Not: 150 GB'lik kütüphanem bulunduğu için silip tekrar yüklemeyi düşünmüyorum.

Çözüm
Görev yöneticisini açtığımda Epic Games Store'un kullandığı RAM miktarı 2 katına çıkarak birkaç saniyede tüm RAM'i tüketiyor olarak gözüküyor.
Çözüldü.
Çözüm Epic Games Launcher'ı yüklediğimiz kurulum dosyasını açıp onar seçeneğini seçtiğimiz zaman çözülüyor.
Epic Games'ta bügün bayağı sorun yaşayan olmuş sil yükle yapma tam çözüm olmaz her şey sil yükle ile halledilemeyebiliniyor RAM'ı %100'e getirme mevzusunu anlamadım biraz daha açar mısınız.

Görev yöneticisini açtığımda Epic Games Store'un kullandığı RAM miktarı 2 katına çıkarak birkaç saniyede tüm RAM'i tüketiyor olarak gözüküyor.
Çözüldü.
Çözüm Epic Games Launcher'ı yüklediğimiz kurulum dosyasını açıp onar seçeneğini seçtiğimiz zaman çözülüyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı