Epic Games ve Apple Arasındaki Büyük Fortnite Davası Sonuçlandı

Ne alakası var ?
Yabancı da 60 dolar da biz Türkiye deyiz ve Türkiye de bir oyun almak istiyorsan Türk lirası işliyor ve biz Türkiye deki şartları konuşuyoruz.
Ayrıca Kaç kişi oynadı bu Epic games'i bağlamaz. Oyunu verdi mi verdi ister oyna ister oynama.
Bunun da Fanboy'luğu yapılmaz.
Üstteki videoyu izlerseniz Epic Games'in, PC oyuncuları ile zamanında dalga geçmesi, PUBG'ye UE4 ile oyunu yaparlar ise yardım sözü verip ardından Fortnite'ı çıkarmaları ve Exclusive oyun davaları hakkında çok şey anlatıyor. Epic Games en dönek kopyala yapıştır yapan firmalardan biridir. Aha geçende Among Us yapımcılarından habersiz Fortnite'a mod eklemişler.

Üstteki videoyu izlerseniz Epic Games'in, PC oyuncuları ile zamanında dalga geçmesi, PUBG'ye UE4 ile oyunu yaparlar ise yardım sözü verip ardından Fortnite'ı çıkarmaları ve Exclusive oyun davaları hakkında çok şey anlatıyor. Epic Games en dönek kopyala yapıştır yapan firmalardan biridir. Aha geçende Among Us yapımcılarından habersiz Fortnite'a mod eklemişler.
Ben dediklerinize cevap verdim.
Açıkçası davalar verilen sözler beni ilgilendirmiyor.
Ben oyunumu oynar çıkarım.

Ben dediklerinize cevap verdim.
Açıkçası davalar verilen sözler beni ilgilendirmiyor.
Ben oyunumu oynar çıkarım.
Davalar sözler sizi ilgilendirmiyor ise bu konuda yorum yapmayacaksınız, sokaktaki "çıkar telefonu yeen" diyen dayılar gibi çünkü.

+Epic Games kötü bak abi neden-
- Amağ bedava oyun verdiğ.

Davalar sözler sizi ilgilendirmiyor ise bu konuda yorum yapmayacaksınız, sokaktaki "çıkar telefonu yeen" diyen dayılar gibi çünkü.

+Epic Games kötü bak abi neden-
- Amağ bedava oyun verdiğ.
Görüşüm bu yönde. Ayrıca senin söylediğin yoruma cevap verdim zaten. Video atıp gitmekle olmuyor. Demek istiyorum ki beni ilgilendiren kısım bir oyunu satın alıp keyifli bir şekilde oynamak.
Bu oyunu da adam bedava veriyor. Şurdan dava açmış şöyle dava açmış bunlar o iki şirketi ilgilendiren politikalar. Ben market ayrımı yapmam. Hangisi daha ucuz veriyorsa oyunu oradan alırım.
Ayrıca ne konuda yorum yapamayacağıma siz karar veremezsiniz.

Görüşüm bu yönde. Ayrıca senin söylediğin yoruma cevap verdim zaten. Video atıp gitmekle olmuyor. Demek istiyorum ki beni ilgilendiren kısım bir oyunu satın alıp keyifli bir şekilde oynamak.
Bu oyunu da adam bedava veriyor. Şurdan dava açmış şöyle dava açmış bunlar o iki şirketi ilgilendiren politikalar. Ben market ayrımı yapmam. Hangisi daha ucuz veriyorsa oyunu oradan alırım.
Ayrıca ne konuda yorum yapamayacağıma siz karar veremezsiniz.
"Komisyon çok fazla" diye açılan davada siz "ama ben beleş oyun alıyorum Epic haklı be." diyemezsiniz. Steam'de olan geliştirici ne ediyor? Steam'de %30 komisyon alıyor, elin gariban geliştiricisi gıkını çıkartmıyor, milyon dolarlık şirket "yav ben tam parayı alcam ama" diye ağlıyor.
Ayrıca Epic Games Launcher ayrı bir sorun hayvan gibi çekirdek ve RAM kullanıyor.

Sadece Epic adamdır dediği için söylediğin şeye bak. Sanki çok abartmış da sen de böyle cevap vermişsin.

Steam de adamdır, Epic de. Steam fanboy olunca zor tabii bunu söylemek. Steam'e tapmayı bırakın.

"Komisyon çok fazla" diye açılan davada siz "ama ben beleş oyun alıyorum Epic haklı be." diyemezsiniz. Steam'de olan geliştirici ne ediyor? Steam'de %30 komisyon alıyor, elin gariban geliştiricisi gıkını çıkartmıyor, milyon dolarlık şirket "yav ben tam parayı alacağım ama" diye ağlıyor.
Ayrıca Epic Games Launcher ayrı bir sorun hayvan gibi çekirdek ve RAM kullanıyor.

Yahu ben nerede Epic haklı dedim?
Anlamıyor musunuz? Diyorum ki bu davalarda haklı olan taraf kim beni ilgilendirmiyor. İki platformda da üyeliğim var. Hangisi daha ucuza veriyorsa orayı tercih ederim bu kadar basit. TR şartlarında da bunu yapmak gerekiyor. Davalar beni ilgilendirmez diyorum hala daha komisyondan davadan bahsediyorsunuz.

Yahu ben nerede Epic haklı dedim?
Anlamıyor musunuz? Diyorum ki bu davalarda haklı olan taraf kim beni ilgilendirmiyor. İki platformda da üyeliğim var. Hangisi daha ucuza veriyorsa orayı tercih ederim bu kadar basit. TR şartlarında da bunu yapmak gerekiyor. Davalar beni ilgilendirmez diyorum hala daha komisyondan davadan bahsediyorsunuz.
Tamam da açılan konunun içeriği zaten dava hakkında? İstediğinizi kullanın umurumda değil, ama dışarıdan bakıldığı gibi Epic Games 10/10 firma değil.
Ayrıca iade sistemi de rezalet. Xsolla kullanıyorlar hala galiba, adamlar bile diyor oyun iade parası hesabınıza 1 ay içinde yatabilir diye.

Geri
Yukarı