Epic Games vs Steam

Adamların gelir kaynağı Steam hocam, hepsini beleş yapması olasılığı düşük bile değil direk imkansız.

Bencede ama ücretli oyunlara devam ederlerse( Epic Games)
Biz her hafta bayram ederiz.

Böyle bir şey hayal olacağı için, nere ucuz ve iyiyse oradan alırız. Ben oyunlarımı genellikle Origin Acces Premium üyelik ile ya da Durmaplay aracılığıyla Steam Kod olarak alıyorum. Origin Acces Basic sürümünde bile Fifa 20 geldi.

Epic Games Store? Hayatımda gördüğüm en iyi beleş oyun plartformu, harika.

Epic Games'in Steam'i geçmesi zor. Çoğu kişi benim gibi Epic Games Store'u beleş oyun plartformu olarak görüyor.

Epic Games'de bir oyuna yorum bile yazamıyoruz! Buna rağmen sırf beleş oyunlar için Epic Games fanları gayet fazla.

Epic Games düşmanlığını bırakın artık. Steam köklü bir firma. Bu yüzden daha fazla servis sunabiliyor ama Epic daha yenilikçi. Fiyat politikaları Steam'in çok üstünde. Geliştiricilerden yapılan kesintilerde daha iyi teklifleri var Epic Games'in. Önüne gelen Epic Games Store'da yer alamıyor. Sadece kaliteli yapımlar var. Üstelik o söz konduramadığınız Steam daha düne kadar aynı sistem üzerinden yıllarca 0 yenilik ile işlemleri yürütüyordu. Epic Games olmasaydı daha bir 10 yıl daha aynı sistem üzerine giderlerdi. Şimdi rekabet ortamı yaratıldı ki 3-5 şey görmeye başladık Steam tarafından. Bırakın herkes işini yapsın. "Steam vs. Epic Games" konularını bırakın artık. İki düşman değil iki rakip firma bunlar. Exlusiveler ve fiyatlar işin içine eklendiğinde ben şahsım adına Epic Games Store'dan alışveriş yapmayı tercih ediyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…