Epic Games yılbaşı indiriminde mutlaka alınması gereken oyunlar listesi

Ben FIFA 23'ü 150 saat oynadım Game Pass ile. FC 24 için EA Play'de 10 saatlik deneme sürem vardı. Almadan önce bir bakayım dedim. Almaktan vazgeçtim. Ben pek sevemedim FC 24'ü.
23 ile arasında hiçbir farkı yokki. FIFA 23'ü o kadar oynayıp da 24'ü beğenmeme bedeninizi anlamadım. Bıkmış olabilir misiniz?

23 ile arasında hiçbir farkı yokki. FIFA 23'ü o kadar oynayıp da 24'ü beğenmeme bedeninizi anlamadım. Bıkmış olabilir misiniz?
Bende anlamadım hocam 😅
Bıkmış olduğum için değildir bence çünkü FIFA 23 elimde olsa daha fazla oynardım. Game Pass'i iptal ettiğim için saldım.

Dead island 2 kesin alacağım ama
The last of us 1, alan wake 2, spiderman remastered, fc 24 ve steamden resident evil 4 remake arasındayım.
Üstteki oyunlardan dead island 2 kesin alacağım ama yukarıdaki oyunlardan hangisini ya da hangi ikisini alayım bilemedim. Siz ne dersiniz arkadaşlar ? Özellikle oynayan arkadaşlar

Arkadaşlarla oynamalık Outlast Trials ve Dead Island 2 dikkatimizi çekti. Başka bu tarz aksiyon şeklinde önerebileceğiniz var mı acaba. Arkadaşımda ve bende de Gamepass üyeliği mevcut Gamepass kütüphanesine ekstra olarak oyunlar bakıyoruz.

Dead island 2 kesin alacağım ama
The last of us 1, alan wake 2, spiderman remastered, fc 24 ve steamden resident evil 4 remake arasındayım.
Üstteki oyunlardan dead island 2 kesin alacağım ama yukarıdaki oyunlardan hangisini ya da hangi ikisini alayım bilemedim. Siz ne dersiniz arkadaşlar ? Özellikle oynayan arkadaşlar
Bunların arasından Spiderman oynadım sadece ve kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle kontolcün varsa çok daha zevkli bir oyun oluyor.

Geri
Yukarı