Çözüldü Epic Games yüklü GTA 5'i görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AKG_58

Decapat
Merhabalar, benim küçük kuzenim Epic Games'i silmiş bende geri yükledim ama GTA 5 D'ye yüklü Epic Games'de bunu görmüyor. GTA 5 indire tıklayıp o konumu seçersem hepsini silip tekrar indirir mi?
Ve iyi forumlar 😃.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İndirmeyi başlatın,Gta 5'in inik olduğu klasörün adı eğer değilse GTAV olarak değiştirin. Sonrasında inmeye başlayan klasördeki dosyaları inmiş klasöre atın. Launcher'ı kapatın ve yeniden başlatın indirmeyi, biraz indirip doğrulamaya başlayacaktır.
İndirmeyi başlatın,Gta 5'in inik olduğu klasörün adı eğer değilse GTAV olarak değiştirin. Sonrasında inmeye başlayan klasördeki dosyaları inmiş klasöre atın. Launcher'ı kapatın ve yeniden başlatın indirmeyi, biraz indirip doğrulamaya başlayacaktır.

Çözüm
ss.png
bence çözülmedi böyle diyor

Diskinde yerin olmadığını anlaman için foruma yazmana gerek yok. Troll mü yapıyorsun? Yoksa okuma yazman mı yok?
Daha çok sende sıkıntı var galiba bende yüklü ama Epic yüklü olmadığını gösteriyor sende tekrar yükleye tıkla demişsin yaptım böyle diyor işte kıt mısınız diskte yer yok zaten ondan böyle uyarı veriyor zeka küpü 2 tane mi GTA 5 yükleyecektim

Daha çok sende sıkıntı var galiba bende yüklü ama Epic yüklü olmadığını gösteriyor sende tekrar yükleye tıkla demişsin yaptım böyle diyor işte kıt mısınız diskte yer yok zaten ondan böyle uyarı veriyor zeka küpü 2 tane mi GTA 5 yükleyecektim
aga merhaba bende de aynı sorun vardı oyunu kurdamaya çalıştığın yerde GTAV diye bir klasör olucak oraya eski gta beşini ctrl+x ile kesip yapıştır sonra tekrardan indirmeye çalışıcak ve doğrulanıyor dicek sorunun böylece cözülür

Aga merhaba bende de aynı sorun vardı oyunu kurdamaya çalıştığın yerde GTAV diye bir klasör olacak oraya eski GTA beşini CTRL+X ile kesip yapıştır sonra tekrardan indirmeye çalışacak ve doğrulanıyor diyecek sorunun böylece cözülür.

Hocam hortlatıyorum kusura bakmayın fakat dediğiniz şey işime yaradı teşekkürler şu an dosyalar doğrulanıyor.

Geri
Yukarı