Epic Games'de kuponla 20 TL'ye ne alınabilir?

-Crysis Remastered
-Odyssey
-Online oyun severseniz R6
-Mafia 2 Definitive Edition
-Witcher 3

Bende oyun araştırıyorum da neden Mafia 3 değil de 2? Merak ettim.
Arkadaşlar aklımda Odyssey ve Mafia 2 var ama bana Odyssey daha mantıklı geliyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Ben şu an Odyssey oynuyorum gayet keyifli. Origins'i bitirdim şimdi buna başladım inşallah bunu bitirince Valhallaya devam :)

Bende oyun araştırıyorum da neden Mafia 3 değil de 2? Merak ettim.

Ben şu an Odyssey oynuyorum gayet keyifli. Origins'i bitirdim şimdi buna başladım inşallah bunu bitirince Valhallaya devam :)

Anladım o zaman ilk önce Mafia 2'yi denemek lazım.
Ek olarak bu videolara bakmanı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ek olarak bu videolara bakmanı öneririm.

Teşekkür ederim şimdi daha anladım.

Spoiler vermeden Mafia 2'yi anlatabilir misiniz genel olarak rica etsem?

Mafia 2'nin bir açık dünyası var fakat tek işlevi görevden göreve gitmek. GTA gibi beklentin olmasın. Vito arkadaşı joe ile kuyumcu soyarken yakalanır ve zorunlu olarak askere gönderilir ve askerdeyken yaralanır ve ailesinin yanına geri döner. Burada babasının borcu nedeniyle meydana gelen olaylar sayesinde Mafya'nın içine düşer.

Geri
Yukarı