Epic Games'de Metro Last Light Ücretsiz!

Elsiyon

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce Metro 2033 Redux ücretsiz veren Epic Games, bu seferde Metro Last Light Redux ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu.
ss.jpg

Zaten Steam indirmlerinde ucuza alabileceğiniz bir oyunu ücretsiz yaptıkları için tebrik bekliyorlar herhalde. Bu oyunu Epic Games Store'un vasat uygulamasından ücretsiz almaktansa Steam indirimlerinde iki kuruş para verip Steam'den alırım daha iyi.

Zaten Steam indirmlerinde ucuza alabileceğiniz bir oyunu ücretsiz yaptıkları için tebrik bekliyorlar herhalde. Bu oyunu Epic Games Store'un vasat uygulamasından ücretsiz almaktansa Steam indirimlerinde iki kuruş para verip Steam'den alırım daha iyi.

Tercihinize saygı duyuyorum tabii ama sonuçta bunlar hediye verilen (ücretsiz) oyunlar, büyüklüğü küçüklüğü önemli mi? Size bir hediye geldiğinde fiyatına bakıp bir de teşekkür mü bekliyorsun mu diyorsunuz karşınızdakine? Ayrıca tebrik bekledikleri yok kullanıcı çekmek amaçları mağazalarına. Mağaza olarak tabii ki Steam ile kapışamazlar ama en azından ülke koşulları malum böyle fırsatları yermek yerine devamını beklemek daha mantıklı bence...

Tercihinize saygı duyuyorum tabii ama sonuçta bunlar hediye verilen (ücretsiz) oyunlar, büyüklüğü küçüklüğü önemli mi? Size bir hediye geldiğinde fiyatına bakıp bir de teşekkür mü bekliyorsun mu diyorsunuz karşınızdakine? Ayrıca tebrik bekledikleri yok kullanıcı çekmek amaçları mağazalarına. Mağaza olarak tabii ki Steam ile kapışamazlar ama en azından ülke koşulları malum böyle fırsatları yermek yerine devamını beklemek daha mantıklı bence...
Doğru söylüyorsun aslında. Ben zaten bu oyun için konuşuyordum. Ve bu oyun için söylediklerim hâlâ geçerli, hepimiz kabul edelim ki Epic Games'in sunduğu hizmetler Steam'in sunduğu hizmetin yanında çok az o yüzden bu oyunu Steam indirimlerinden almak çok daha mantıklı. Ama tabi bu oyunun fiyatı Steam indirimlerinde 20-30TL'den yüksek olsaydı o zaman gerçekten de Epic Games'den almak mantıklı olabilirdi.

Doğru söylüyorsun aslında. Ben zaten bu oyun için konuşuyordum. Ve bu oyun için söylediklerim hâlâ geçerli, hepimiz kabul edelim ki Epic Games'in sunduğu hizmetler Steam'in sunduğu hizmetin yanında çok az o yüzden bu oyunu Steam indirimlerinden almak çok daha mantıklı. Ama tabii bu oyunun fiyatı Steam indirimlerinde 20-30TL'den yüksek olsaydı o zaman gerçekten de Epic Games'den almak mantıklı olabilirdi.

Neyin mantığını sorguluyorsun anlamıyorum adamlar bedavaya oyun veriyorlar isteyen alır istemeyen almaz.

Geri
Yukarı