Epic Games'de olan GTA 5 Steam'den tekrar alınır mı?

HCL ASİD

Hectopat
Epic Games'de GTA 5 hesabım var fakat acaba Steam'den tekrar alınır mı diye düşünüyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla Steam sorusuz oyun oynamada son nokta Steam'den alırsam bana ne gibi artıları olur? (Epic Games'deki GTA 5'i hiç oynamadım)

Epic Games'de GTA 5 hesabım var fakat acaba Steam'den tekrar alınır mı diye düşünüyorum. Ayrıca bildiğim kadarıyla Steam sorusuz oyun oynamada son nokta Steam'den alırsam bana ne gibi artıları olur? (Epic Games'deki GTA 5'i hiç oynamadım)
Epic Games'te verilen GTA 5 Premium Edition. 1 milyon dolar veriyor size GTA Online'da.

İki sitede Rockstar Games hesabına bağlanıyor. oynamak için Epic Games ile bağlantısını koparıp Steam ile bağlaman gerekir. Birde bence ücretsiz bir şekilde varken tekrar para vermeye değmez. Steam oyunlarından da GTA V eksik kalsın pek bi zarar etmez.

Geri
Yukarı