Epic Games'den aldığım RDR2 açılmıyor

AbdülGüneş10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Epic'den aldığım RDR2'ye başlata tıklayınca bir süre siyah ekran olup geri kapanıyor. İnternette araştırdım fakat pek fazla kaynak bulamadım, videosunu çektim yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. (Oyunu iade edecektim ama 3 saat oynamış gözüküyorum.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar,
Epic'den aldığım RDR2'ye başlata tıklayınca bir süre siyah ekran olup geri kapanıyor. İnternette araştırdım fakat pek fazla kaynak bulamadım, videosunu çektim yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim. (Oyunu iade edecektim ama 3 saat oynamış gözüküyorum.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Epic Games'ten aldığım R6'i 2 kere açmam gerekiyor. İlkinde siyah ekran veriyor hemen tekrar çalıştıra basınca açılıyor. Deneyin art arda açmayı olmazsa Epic Games desteğe yazın.

Merhaba arkadaşlar,

Oyunun .exe'sine gel. Oradan özellikler kısmından tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştır kutucuklarını tikle tamam de.

Oyunun .exe'sine gel. Oradan özellikler kısmından tam ekran optimizasyonlarını devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştır kutucuklarını tikle tamam de.
Evet bunu yapınca birkaç sefer düzelmişti bende de. Sonra tekrardan aynı oldu ama deneyebilirsin tabi :).

Epic Games desteğe ulaşırsanız size yardımcı olacaklardır aksi takdirde başak çözüm bulacağız.

Oyun dosyalarını doğrula, Epic Games'i yönetici olarak çalıştır eğer olmazsa video gönder dediler, gönderdim ama sonra oyunun yapımcısı biz olmadığımızdan daha fazla yardımcı olamıyoruz deyip Rockstar Support'un linkini bıraktılar.

Bu kadar kötü portlanmış oyun zor bulunur.
Oyun dosyalarını doğrula, Epic Games'i yönetici olarak çalıştır eğer olmazsa video gönder dediler, gönderdim ama sonra oyunun yapımcısı biz olmadığımızdan daha fazla yardımcı olamıyoruz deyip Rockstar Support'un linkini bıraktılar.
Sistemini öğrenebilir miyiz? :D Belki biz yardımcı oluruz.

Dediklerini yaptım ve bu hatayı aldım.

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-31_190649.png
    resim_2020-10-31_190649.png
    224,4 KB · Görüntüleme: 92
Sistemim resimde ve videoda yönetici olarak çalıştırdığımda çıkan hata.
Discord hesabım: Bookbook#3661.
Emin misiniz? Böyle bir hata vermemesi lazım. Zaten yönetici olarak çalıştırın diyor.

Ek olarak Discord varsa daha iyi yardımcı olabilirim.

Görselde işaretlediğim yerde "my installed Games" olması gerekmiyor mu? Oyunu Epic'ten aldığım için mi yok acaba?

Dosya Ekleri

• resim_2020-10-31_191851.png
    resim_2020-10-31_191851.png
    127,4 KB · Görüntüleme: 94
  • Ekran Görüntüsü (100)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (100)_LI.jpg
    161,2 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:

Geri
Yukarı